Dom, ul. Torfowa

Torfowa, Rumia, pomorskie

  • 879 000 zł
  • 108 m²
  • 8 138,89 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Miszkiel

Skontaktuj się

Dom, ul. Torfowa

Torfowa, Rumia, pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

879 000 zł

108 m²

8 138,89 zł/m²

Dom, ul. Torfowa

Zaktualizowane: 6 maja 2026

879 000 zł 108 m² 8 138,89 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
150 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

150 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 879 000 zł (8 138,89 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 108 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2017
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 150 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17653/3685/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 4-pokojowa nieruchomość, położona na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu w Rumi przy ul. Torfowej. Idealna dla rodzin oraz osób ceniących spokój i funkcjonalność. Nieruchomość łączy w sobie wygodę codziennego funkcjonowania z prywatnością, jaką zapewnia własny ogródek i przestrzeń wokół. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że dom jest bardzo ustawny i komfortowy zarówno dla rodziny, jak i osób pracujących zdalnie.

Na parterze znajduje się jasna, przestronna część dzienna. (...)

Agent

Paulina Miszkiel

660 029...

660 029 186

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

660 029...

660 029 186

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl