dowolna

Domy na sprzedaż Rumia - Oferty sprzedaży domów

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

870 000 zł183 m² 4 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części miasta Rumia - Stara Rumia. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o dwóch niezależnych lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł77,26 m² 9 047,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten 77-metrowy segment środkowy położony tuż przy wjeździe na osiedle to wygodna przestrzeń dla rodziny, która lubi wygodę i dobrą organizację dnia. Na parterze mamy hol z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł77,26 m² 9 176,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł85,77 m² 9 432,20 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oto przestronny, 85-metrowy dom z tradycyjnym podziałem na strefy. Na parterze, gdzie toczy się życie codziennie mamy jasną kuchnię, łazienkę, garderobę tuż przy wejściu oraz duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom z ogromnym potencjałem | spokojna część Rumi | bardzo dobra komunikacja lokalizacja: rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje stając się coraz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł100 m² 10 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

NA sprzedaż połowa domu W zabudowie bliźniaczej Z garażem blaszanym I tarasem - rumia! lokalizacja: świetna lokalizacja, zielona okolica, idealna dla rodzin z dziećmi. W kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o niestandardowym charakterze, położony w spokojnej, zielonej części Rumia, tuż przy granicy z Gdynia. Nieruchomość zachwyca klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł203,80 m² 6 373,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Tylko U nas! Funkcjonalny dom z układem półpięter, tarasem, balkonem i klimatyzacją - idealny do życia, z możliwością wynajmu lub prowadzenia działalności. Działka 434.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 215 000 zł330 m² 15 803,03 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:2026

7-pokojowa willa z aneksem kuchennym, 2 łazienkami, wc, pomieszczeniem gospodarczym, garderobą, sauną, poddaszem i ogródkiem, mieszcząca się w inwestycji Ogrody Tesoro. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 875 000 zł126 m² 14 880,95 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z aneksem kuchennym, 2 łazienkami, pomieszczeniem gospodarczym i garażem, mieszczący się w inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 526 750 zł122 m² 12 514,34 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:lipiec 2026

5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z aneksem kuchennym, 2 łazienkami, pomieszczeniem gospodarczym i garażem, mieszczący się w inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przestronny dom szeregowy z ogrodem | wysoki standard | garaż | poddasze do aranżacji! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Żurawia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł99 m² 9 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom w zabudowie szeregowej z 2011 roku o powierzchni 99 m2 (powierzchnia po podłodze ok 110 m2 ) 4 pokoje z możliwością łatwego przerobienia na 5 pokoi. Gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży pięknie urządzonego domu z ogródkiem w zabudowie segmentowej, położonego w Rumii przy ul. Morelowej, charakteryzującego się niskimi kosztami utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w Rumii, idealny zarówno dla jednej lub dwóch rodzin, jak również dla osób planujących połączenie funkcji mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 120 m2 (135 m2 powierzchni całkowitej), znajdujący się w Rumi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

859 000 zł120 m² 7 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący o powierzchni około 120 m , usytuowany w Rumi, w cenionej dzielnicy Stara Rumia. Nieruchomość znajduje się na łatwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Uwaga! Budynek z najlepszym widokiem na Mechelinki, zatokę Gdańską i las. Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 7 818,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2), z ogrodem o powierzchni 250m2 (działka 387 m2). Parter (84,3 m2): wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | ostani szereg skrajny | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130,95 m² 8 018,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy na prezentację trzypoziomowego budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego na kameralnym i zadbanym osiedlu w Rumi przy ulicy Herberta. Lokalizacja Rumia jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Żwirowa 7 to 7 powodów, dla których warto bliżej przyjrzeć się tej ofercie. - kameralna zabudowa, niewielka ilość sąsiadów - wysoka jakość materiałów wykończeniowych - otulina trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł250 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przestronny dom na sprzedaż o pow.250m2 w Rumi. Działka aż 5800m2! Cicha i spokojna okolica z prywatnym stawem, lasem i drogą! Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł138,10 m² 10 499,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Oferta dostępna wyłaczniew polska nieruchomości! Prezentujemy Państwu luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 138,10 m2 w Rumia, posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł600 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w Rumii Jest świetną prosperującą gotową inwestycją. Aktualnie - wszystkie dziesięć mieszkań jest wynajęte. O K O L.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł490 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:846 m²

Zadbany z ogromnym potencjałem i wydzielonymi mieszkaniami dom na sprzedaż o pow.całkowitej 490m2 / użytkowej 345m2 w Rumi. Działka o pow.846m2. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 200 zł136,44 m² 7 301,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 120 m , położony w cichej, spokojnej okolicy przy ul. Objazdowej w Rumi, a jednocześnie w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Rumia to dynamicznie rozwijające się miasto w województwie pomorskim, położone na pograniczu Trójmiasta, tuż przy granicy z Gdynią. Liczy około 50 tysięcy mieszkańców i wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący mieszkalno-usługowy w sercu Rumii na ul. Tatrzańskiej Dom idealny dla dużej rodziny, dwóch rodzin (osobne wejścia) lub jako inwestycja pod wynajem pracowniczy, biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł150,10 m² 7 921,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom inwestycyjny Rumia Janowo | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł141,83 m² 7 029,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej ponad 140m2 , położony w spokojnej części Rumii, z dobrym dojazdem do Trójmiasta. Układ pomieszczeń: -Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł250 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom dwulokalowy o łącznej powierzchni użytkowej 167, 81 m . Położony jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 547 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł168 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Tylko U nas atuty: - willowa okolica - salon, kuchnia, 3 sypialnie (możliwość przeniesienia kuchni w formie aneksu do salonu i zaadaptowania kuchni na kolejny pokój) - szybkie wydanie - dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł94,35 m² 11 446,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2024 roku Rumia Janowo główne atutylokalizacja w prężnie rozwijającej się części miasta Rumia Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący po kapitalnym remoncie - Rumia, ul. Hetmańska Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części miasta Rumia - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł160,28 m² 5 296,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:493 m²

Oferta dostępna w Pepper House! Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - ślepa uliczka - funkcjonalny układ - duży ogród - domek gospodarczy Lokalizacja: dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamknięte osiedle domów w zabudowie szeregowej w Rumii. Doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, punktów usługowych, szkoły i przedszkola. Domy dwupoziomowe, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Nowość tylko W mio casa! Zapraszamy do odkrycia luksusu w każdym detalu tego wyjątkowego domu, położonego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w miejscowości Rumia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Dom: powierzchnia całkowita ok 150m/2 natomiast powierzchnia użytkowa domu to 134,34m/2 Parter: - salon z wyjściem na taras i kameralny ogródek; - w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi ul Czarnieckiego. Dom o powierzchni całkowitej 200m2, użytkowej 158,40m2, posadowiony na działce 575m2. Budynek z 2012 roku z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 491 000 zł160 m² 9 318,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:774 m²

Podpisana umowa przedwstępna-Dom jednorodzinny wolnostojący, zlokalizowany w atrakcyjnej części Rumii ul. Pułaskiego 9, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz kameralnej wielorodzinnej (do 4.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł91,70 m² 8 713,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Oferta tylko W pepper house Charakterystyka: lokal dwukondygnacyjny położony w kameralnym 4 lokalowym budynku z 2007r. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł447,15 m² 5 143,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

Szukasz dużego domu Z możliwością zarabiania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - dom wolnostojący - 8 pokoi - 2 niezależne mieszkania (stali najemcy) - lokal usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł185,54 m² 5 281,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom szeregowy z ogrodem i garażem w inwestycji w centrum Rumi Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment w nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 952 zł104,68 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej, planowany odbiór marzec/kwiecień 2026, stan deweloperski lokal 30a/2 dom Mieszkanie o pow. 104,68m2 usytuowane w środkowej części szeregu.