dowolna

Domy w stanie deweloperskim Rumia - Lista ofert od dewelopera

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | ostani szereg skrajny | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Żwirowa 7 to 7 powodów, dla których warto bliżej przyjrzeć się tej ofercie. - kameralna zabudowa, niewielka ilość sąsiadów - wysoka jakość materiałów wykończeniowych - otulina trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 017 800 zł136,44 m² 7 459,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł164,11 m² 5 423,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom szeregowy z ogrodem i garażem w inwestycji w centrum Rumi Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment w nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł113,40 m² 7 927,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: premiera przedsprzedażowa - "domy przy Modrzewiowej" opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej, po odbiorach, stan deweloperski - dostępny od zaraz lokal G1 lokalizacja Inwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130,95 m² 8 018,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy na prezentację trzypoziomowego budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego na kameralnym i zadbanym osiedlu w Rumi przy ulicy Herberta. Lokalizacja Rumia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł119 m² 6 966,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:89 m²

Nowoczesny dom idealny dla Twojej rodziny To propozycja dla osób ceniących funkcjonalność, która realnie ułatwia życie. Dom łączy przestronną strefę wspólną z zacisznym piętrem, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 200 zł136,44 m² 7 301,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 134,11 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumii. Nieruchomość jest 3-kondygnacyjna, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej! 0% - prowizji od kupującego! lokalizacja: inwestycja żurawia łąka znajduje się w Rumi przy ul. Partyzantów. Jak sama nazwa wskazuje domy usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł141,83 m² 7 029,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej ponad 140m2 , położony w spokojnej części Rumii, z dobrym dojazdem do Trójmiasta. Układ pomieszczeń: -Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamknięte osiedle domów w zabudowie szeregowej w Rumii. Doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, punktów usługowych, szkoły i przedszkola. Domy dwupoziomowe, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł185,54 m² 5 281,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 952 zł104,68 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej, planowany odbiór marzec/kwiecień 2026, stan deweloperski lokal 30a/2 dom Mieszkanie o pow. 104,68m2 usytuowane w środkowej części szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł145,54 m² 6 733,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 600 zł136,44 m² 7 304,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Nowa , kameralna inwestycja trzypoziomowych domów Z poddaszem I prywatnymi ogrodami powstaje W spokojnej części rumi przy ulicy morelowej! osiedle morelowe to propozycja skierowana do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł134 m² 7 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nieruchomość po odbiorach. Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł145,54 m² 6 733,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim (po odbiorach), w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o pow. 134 m2 z poddaszem około 40 m2, w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118,87 m² 6 974,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Klient Nowa inwestycja przy ul. Zapolskiej w Rumi to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu w kameralnym, bezpiecznym otoczeniu - z pełną infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 999 zł106 m² 6 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesne domy szeregowe na Osiedlu Czereśniowym w Rumii - idealne dla Twojej rodziny! Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

820 000 zł134 m² 6 114,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | 11 domów | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy 7 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Lotnisko,Rumia

890 000 zł134 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 m²

Osiedle nowoczesnych domów szeregowych w Rumi z dala od zgiełku ulicznego, w pobliżu terenów zielonych. Bez pcc! Bez Prowizji od kupującego! W ofercie dwa modele domów: - 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rumia,pomorskie

1 521 000 zł103 m² 14 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'leon zx51_103' z ceną: 578 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Lotnisko,Rumia

890 000 zł134 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej | Prywatny ogród i garaż | Stan deweloperski | Doskonała lokalizacja blisko morza| Bez pcc| Bez Prowizji | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

1 175 000 zł104 m² 11 298,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w cieszyniankach 10_826' z ceną: 705 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

899 156 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 299 000 zł121 m² 10 732,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie typu bliźniak o powierzchni całkowitej 121,03 m (pow. użytkowa 116,95 m ), znajdujący się w Rumi, w otoczeniu niskiej zabudowy i bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Rumia,pomorskie

769 000 zł118 m² 6 509,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ogłoszenie nowej inwestycji w Rumi Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej Termin realizacji: II kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Rumia,pomorskie

769 000 zł118 m² 6 509,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rumia,pomorskie

799 000 zł119 m² 6 730,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 300 000 zł121 m² 10 741,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Rumia,pomorskie

970 000 zł145 m² 6 695,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowa inwestycja deweloperska - w Rumi, ul. Kasprowicza Powierzchnia każdego lokalu: 139,79 m2 | Cena: 970 000 zł za lokal 1 | Działka: ok. 295,6 m2 Na sprzedaż nowoczesne, dwukondygnacyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 300 000 zł121 m² 10 741,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 121,03 m (pow. użytkowa 116,95 m ), znajdujący się w Rumi, w otoczeniu niskiej zabudowy i bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Janowo,Rumia

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż - Dom wolnostojący w Rumi Janowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w sercu Rumi Janowo. Nieruchomość idealna dla rodziny.