dowolna

Domy pod klucz Rumia - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Rumia,pomorskie

670 000 zł106 m² 6 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż nowowybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m2, na działce o powierzchni 205 m2, położony w Rumi w centrum miasta. Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

575 000 zł106 m² 5 437,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Bez pcc! Faktura vat! Nowoczesny dom o pow.105,75m2 w znakomitej lokalizacji Rumi. Działka 205m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji : parter, piętro. Parter składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kazimierska

Rumia,pomorskie

894 000 zł180 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gotowy do zamieszkania dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem, garażem na prestiżowym zamkniętym osiedlu. Wykończony pod czujnym okiem architekta wnętrz, który dbał o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdyńska

Rumia,pomorskie

990 000 zł266 m² 3 721,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie u Nas! Pełna galeria zdjęć: komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem w Rumi. Nieruchomość mieści się w świetnej lokalizacji - Rumia ul. Gdyńska. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ceynowy

Lotnisko,Rumia

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta domu 3 pokoje 67m 2 na działce 180 m2 w zabudowie bliźniaczej w centrum Rumi, niewymagającego nakładu finansowego. Dom mieści się przy spokojnej, wewnętrznej ulicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Morelowa

Rumia,pomorskie

869 000 zł122 m² 7 097,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie w miocasa Szereg środkowy - 4 pokoje z ogródkiem i garażem na nowo powstałym osiedlu przy ulicy borówkowej w Rumi. Powierzchnia bez garażu 105,55m2 gdzie parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Szukasz wygodnego miejsca dla siebie i rodziny? Świetnie trafiłeś! Szybko poczujesz, że znalazłeś dom marzeń! Słoneczny i dobrze skomunikowany dom w sąsiedztwie lasów, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Rumia,pomorskie

1 200 000 zł212 m² 5 660,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż nowowybudowany budynek dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, położony w Rumi w centrum miasta. Budynek składa się z dwóch segmentów, z których każdy ma łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Rumia,pomorskie

2 150 000 zł607 m² 3 542,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 433 m²

Na sprzedaż idealna nieruchomość pod inwestycję o łącznej powierzchni około 607 m2 znajdująca się w centrum miasta Rumi. Lokalizacja zapewnia nam dostęp do pełnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

380 000 zł120 m² 3 167,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

W znakomitej lokalizacji Rumi dom do własnej aranżacji. Działka 275m2. Dom o pow.całkowitej 119,98m2 / użytkowej 56,1m2 składa się z czterech kondygnacji : piwnica, parter, piętro, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stara Rumia,Rumia

800 000 zł320 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca. Piękny dom w centrum Rumi, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ceynowy

Rumia,pomorskie

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szukasz nowoczesnego bliźniaka w Rumi? Ta oferta jest dla Ciebie. Atuty: - świetna lokalizacja, - duży ogród, - funkcjonalne oraz nowoczesne wykończenie, - bliskość komunikacji miejskiej. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rymarska

Rumia,pomorskie

1 200 000 zł121 m² 9 918,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

1 300 000 zł227 m² 5 724,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest wolnostojący, gotowy do zamieszkania dom w Rumi o powierzchni użytkowej 208,61 m2 (bez powierzchni garażu) wybudowany w 2000 roku. Budynek jednokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Rumia,pomorskie

2 500 000 zł1 053 m² 2 374,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący pod lasem z dużym ogrodem oraz obiektem o przeznaczeniu usługowo produkcyjno-magazynowym z częścią biurową. Budynek gospodarczy to wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Filtrowa

Janowo,Rumia

3 900 zł178 m² 21,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie pracownicze Do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Rumi Janowo. Mieszkanie przystosowane do zamieszkania 12 osób. Składa się z 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludowa

Rumia,pomorskie

870 000 zł279 m² 3 118,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:387 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego Domu z ogrodem w Rumi! Dom ten idealnie sprawdzi się dla Dwóch rodzin. Istnieje w tej chwili możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

925 000 zł217 m² 4 262,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:452 m²

Trzykondygnacyjny budynek położony w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Rumii. Trzy niezależne mieszkania albo dwa plus jedno. Lokalizacja znakomita do wygodnego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Rumia,pomorskie

2 500 000 zł1 053 m² 2 374,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

599 000 zł139 m² 4 308,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2021r. w Rumi! Dom o pow.całkowitej 139,03m / użytkowej 130,01m składa się z trzech kondygnacji. Parter (48,64m ) składa się z: salonu (35,91m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

799 000 zł192 m² 4 161,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja Rumia ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stalowa

Rumia,pomorskie

1 180 000 zł149 m² 7 919,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Sprzedam bezpośrednio dom jednorodzinny na dużej działce. Sukcesywnie remontowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kuchnia w pełni wyposażona. Dom ocieplony, po wymianie dachu, itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tuwima

Rumia,pomorskie

690 000 zł190 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom W cenie mieszkania! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej, kameralnej części Rumi. Dom w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

499 000 zł138 m² 3 607,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2021r. w Rumi! Dom o pow.całkowitej 138,34m / użytkowej 127,61m składa się z trzech kondygnacji. Parter (47,91m ) składa się z: salonu (28,78m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janowo

Janowo,Rumia

949 000 zł195 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Opis Domu: komfortowy dom jednorodzinny znajdujący się w centrum Rumi Janowa. Gustowny dom o pow. 195,10 m2. Stojący na działce o powierzchni 693m2, wykonany z materiałów dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Stara Rumia,Rumia

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Budynek wybudowany w ostatnich 4 latach. Obecnie wykończony do wprowadzenia. Dom nie został zamieszkany, wiec sprzęt wyposażenie praktycznie nie używane. Budynek 3 kondygnacyjny. Przyziemie: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

749 999 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze) dom w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania. Dom po remoncie, w zabudowie szeregowej usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Rumia,pomorskie

2 500 000 zł314 m² 7 961,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom położony na działce o powierzchni 870 m2 przy samym lesie. Miejscowość Rumia oddalona jest o 30km od Gdańska i stanowi idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rumia

Rumia,pomorskie

769 000 zł200 m² 3 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Gotowy do zamieszkania, funkcjonalny dom na Kaszubach w pobliżu Gdyni z zachwycającym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Broniewskiego

Rumia,pomorskie

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedam dom szeregowy w Rumi - segment skrajny poludniowo-zachodni. Cena: 680.000 PLN Piętrowy dom wielopoziomowy o powierzchni użytkowej 220 m2 plus - położony na działce o powierzchni.