dowolna

Domy z garażem Rumia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 390 000 zł150 m² 9 256,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:251 m²

Dom wolnostojący o pow. 150,17m2 w pięknej okolicy Rumi z widokiem na las! Dom położony w cichej, spokojnej przyleśnej okolicy. Powierzchnia działki 251m2. Dom składa się z :.