Lokal handlowy, ul. Zielona

Zielona, Rumia, pomorskie

  • 31,36 zł/m²
  • 220 m²
  • 6 900 zł

Zdjęcie

Krzysztof Truszk...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Zielona

Zielona, Rumia, pomorskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

31,36 zł/m²

220 m²

6 900 zł

Lokal handlowy, ul. Zielona

Zaktualizowane: 23 maja 2026

31,36 zł/m² 220 m² 6 900 zł

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 900 zł (31,36 zł/m²)
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 220 m² (200 m² powierzchni użytkowej), 5 pomieszczeń, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2008
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 13 800 zł
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Trivela Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 538020

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal komercyjny na wynajem - Rumia, ul. Zielona
Do wynajęcia niezależny, parterowy budynek o wysokim standardzie wykończenia. Zlokalizowany w atrakcyjnej i spokojnej części Rumi, idealnie wpisuje się w potrzeby działalności usługowej, medycznej lub biurowej.
Przeznaczenie idealne pod:
Gabinety lekarskie / rehabilitacyjne / odnowy biologicznej.
Nieuciążliwą produkcję lub usługi. (...)

Agent

Krzysztof Truszkowski

535 034...

535 034 167

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości