dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Rumia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

499 000 zł45 m² 11 123,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | 44,86 m + komórka lokatorska 3,62 m | Rumia Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, urządzone w wysokim standardzie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

455 000 zł46 m² 9 850,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 651,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 743,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rumia,pomorskie

459 000 zł46 m² 9 989,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Jeziorna - nowoczesna kameralna propozycja w sercu Rumi O projekcie Inwestycja Jeziorna to jedno z najnowszych przedsięwzięć deweloperskich realizowanych przez grupę Aedium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Rumia,pomorskie

490 000 zł43 m² 11 421,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej i cichej części Rumi, na zamkniętym osiedlu przy ul. Słonecznej. Lokal jest gotowy do zamieszkania i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Janowo,Rumia

2 150 zł36 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 1-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janowo,Rumia

399 000 zł48 m² 8 392,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z balkonem, usytuowane w Rumi, w dzielnicy Janowo. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje się w dzielnicy, która zapewnia dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

2 150 zł36 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Rumi przy ul. Błoń Janowskich o pow.36m2. Budynek z 2023r. z windą. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

529 000 zł46 m² 11 540,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,84 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na cenionym Osiedlu Ostoja w Rumi. Lokal został starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sabata

Rumia,pomorskie

369 000 zł48 m² 7 703,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe. Do mieszkania przynależy 12m piwnica oraz jest dostępny strych jako suszarnia. Mieszkanie do odświeżenia, niedawno wymianiane i stalacje hydrauliczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

2 000 zł35 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie urządzone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Na Błoniach, wybudowane przez dewelopera Euro Styl. Bardzo jasne, słoneczne, urządzone w stonowanych kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

1 900 zł31 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 1 grudnia na osiedlu Bursztynowym II. Lokalizacja przy ulicy Jeziornej w Rumi. Wystarczy 10 minutowy spacer, by znaleźć się w: ch Auchan ze stacją paliw czy też licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rumia,pomorskie

480 000 zł44 m² 10 835,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | Rumia Park | Parter | 44,3 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,3 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Rumia,pomorskie

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie z tarasem i ogrodem | Rumia, ul. Dąbka Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

529 000 zł43 m² 12 377,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! - - - poleć nas innym I zyskaj- cena 530 000 zł Powierzchnia użytkowa 42,74 m2 Opiekun oferty: przemek tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na nowoczesnym osiedlu strzeżonym widoki Mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2 na 3-cim piętrze w budynku z windą, posiada balkon z pięknym widokiem na zieleń lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Rumia,pomorskie

350 000 zł43 m² 8 177,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Rumi. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

532 000 zł44 m² 12 187,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Rumi przy ul. Kosynierów, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2021 roku. Budynek znajduje się w nowej części Rumi, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

489 900 zł45 m² 10 920,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadbane 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie w niskim budynku z 2007 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu w Rumii, jednak z pełną infrastrukturą, komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Janowo,Rumia

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 5 piętrze z windą w 5-piętrowym budynku z 2021 roku przy ul. Dąbrowskiego w centrum Rumi Janowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

549 000 zł47 m² 11 599,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesne i przytulne mieszkanie dla Ciebie Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Janowo,Rumia

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne, słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem - Rumia Janowo, ostatnie piętro! Na sprzedaż ustawne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ulicy Dębogórskiej w Rumii. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i balkonem, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - rumia janowo, ul. Dębogórska (osiedle królewskie) Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Rumia,pomorskie

489 000 zł49 m² 9 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Rumia, ul. Wałowa Cena mieszkania: 489 000 zł Cena z komórką lokatorską i garażem: 544 000 zł Powierzchnia użytkowa mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty są przytulne 2 Pokoje o powierzchni 44m2, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w Rumi, przy ul. Błoń Janowskich W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z dużym tarasem, rumia, ul. Jęczmienna, osiedle Vella Park Na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 45 m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - piękny widok, - 13 minut pieszo na skm Rumia-Janowo, - ekspozycja południowo-zachodnia (słoneczne), - nowoczesne i kameralne Osiedle Królewskie z 2020r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

559 000 zł47 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Rumi przy ul. Jeziornej, która łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz wyjątkową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

429 000 zł45 m² 9 514,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru ostatnie mieszkanie na parterze W tej inwestycji - mieszkanie W stanie deweloperskim, do własnej aranżacji - mamy także inne oferty W tej inwestycji , zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerów

Janowo,Rumia

390 000 zł45 m² 8 685,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Idealne dla obcokrajowców! 2 pokojowe mieszkanie do remontu. Powierzchnia 44,90m2 z balkonem Na nieruchomość składają się: salon 18,55 m2 Pokój 10,30 m2 kuchnia 7,40 m2 łazienka 3,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

515 000 zł47 m² 10 978,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

489 900 zł45 m² 10 920,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Niepodważalnym atutem inwestycji , Nowa Przystań' jest jej lokalizacja, która zapewnia sprawny dojazd do centrum oraz największych miast aglomeracji trójmiejskiej. To idealne miejsce zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

415 000 zł44 m² 9 464,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-