dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Rumia

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

723 800 zł65,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Te komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone jest w kameralnym budynku, w spokojnej części Rumi gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,20 m² 11 647,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m , zlokalizowane w centrum Rumi przy ul. ks. Lucjana Gierosa, na ostatnim 2 piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z ogródkiem! Idealne mieszkanie dla singla: - oddzielna kuchnia - pełne wyposażenie w agd: lodówka, piekarnik, płyta ind. zmywarka - ustawny pokój z wyjściem do ogródka Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43,30 m² 34,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2 mieszkania w nowym budynku 6-mieszkaniowym odebranym w ubiegłym roku. 3 mieszkania zostały już wynajęte. Wynajem tylko okazjonalny, dla pracujących i niepalących par lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł95,37 m² 9 426,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Lokal dostępny wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 100 m w budynku szeregowym z 2024 roku. Lokal jest dwukondygnacyjny i został.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł70,27 m² 11 996,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,27 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Ostoja w Rumi przy ul. Jeziornej, realizowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł27,40 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 27,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Filtrowej w Rumi. Idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Oferta przestronnego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł49,72 m² 11 765,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi Opis mieszkania: na sprzedaż nowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 167 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

____piękny zakątek nad Bałtykiem! ___rumia! __dębogórze-Wybudowanie Piętro domu na sprzedaż! Przy ul. Dębogórska dom mieszkalny Parter piętro i strych Na 1 piętrze mieszkanie 120m2. na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł103,79 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,36 m² 12 223,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka gotowa do zamieszkania W październiku 2025 wymienione okna na 3 szybowe w mieszkaniu jest cichutko. Łazienka wyremontowana około 5 lat temu. Jest piwnica. Parking przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,02 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Porto Bianco III to doskonała propozycja do zamieszkania i odpoczynku dla osób ceniących sobie spokój, a także idealne miejsce dla aktywnych, którzy cenią sobie komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

539 000 zł49,54 m² 10 880,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe położone w Rumi w zadbanym budynku i na terenie ogrodzonym. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Rumia

Rumia,pomorskie

799 000 zł113 m² 7 070,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 23.05.2026 r. Chętnych proszę o kontakt pod   Paulina Miszkiel Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z 2020 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz (maj 2026) na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m w Rumi Janowie przy ul. Dokerów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy, ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 031 zł38,09 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Rumia Janowo Oferuję nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rumia Janowo, przy ul. Błoń Janowskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 772 zł55,86 m² 9 304,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Partnerskie Biuro Sprzedaży - Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł36,81 m² 11 953,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje w centrum Rumi - kamienica z klimatem i garażem! Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Szukasz mieszkania z duszą , które łączy spokój z miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 350 zł41,26 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem i zewnętrznym miejscem postojowym W rumi. Zapraszamy do wynajmu komfortowego i bardzo słonecznego mieszkania położonego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 400 zł52,20 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie usytuowane na nowym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu Park Rumia. Wejście zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł59,61 m² 9 209,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację mieszkania przy ul. Gdańskiej w Rumii atuty: - wysokie piętro daje widok przestrzeni z balkonu - spora ilość miejsc parkingowych na terenie osiedla - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 620 zł44,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | garaże Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w Rumi gotowe do zamieszkania! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie w Rumi przy ul. Żeglarzy 33a to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz,. Klient Kupujący nie pokrywa kosztów podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 141 zł75,21 m² 9 495,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

624 900 zł63,50 m² 9 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Po remoncie! - Cicha i spokojna okolica - Bliskość infrastruktury handlowo- usługowej - Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42,78 m² 7 690,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,78 m2, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy na zrewitalizowanym osiedlu Zagórze w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł41,03 m² 12 429,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Rumia, błonia Janowskie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,3 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Najpełniejsze i najszybciej aktualizowane informacje o ofercie znajdziesz na stronie toberent. To jedyne miejsce, gdzie status zmienia się w czasie rzeczywistym.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,20 m² 11 298,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje, 56M2, z ogródkiem, przystań rumia! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł54,83 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Rumi - ul. Owsiana Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej w Rumi. Bliskość Trójmiasto, a jednocześnie kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł68 m² 8 514,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 do częściowego remontu, znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 994 zł38,28 m² 52,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogródkiem oraz z miejscem postojowym. Posiadamy do wynajęcia nowo oddane i komfortowo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,20 m² 12 055,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,92 m² 11 205,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w piątek 22.05.2026 r. Chętnych proszę o kontakt pod   Paulina Miszkiel Na sprzedaż 3 pokojowe, wygodne do życia i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł66,80 m² 9 865,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim z miejscem postojowym i komórką lokatorską - Rumia Janowo, ul. Błoń Janowskich Lokalizacja: osiedle Janowo Park to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

699 000 zł58,61 m² 11 926,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 58,61 m2 | Balkon | 3 pokoje | Świetna lokalizacja Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,61 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,82 m² 9 835,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Rumia, ul. Szczecińska - 55,82 m2 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,82 m2, położone na 1 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij