dowolna

Mieszkania Rumia Janowo

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

549 000 zł59,61 m² 9 209,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację mieszkania przy ul. Gdańskiej w Rumii atuty: - wysokie piętro daje widok przestrzeni z balkonu - spora ilość miejsc parkingowych na terenie osiedla - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł81,50 m² 8 085,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 1 piętrze w budynku z lat 80., po termomodernizacji. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 031 zł38,09 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Rumia Janowo Oferuję nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rumia Janowo, przy ul. Błoń Janowskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,90 m² 9 393,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

U nas Na sprzedaż funkcjonalna 3-pokojowa nieruchomość z ogródkiem znajdująca się na parterze budynku 4-piętrowego. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, 10 minut pieszo od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

829 000 zł60,74 m² 13 648,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie oferujące najwyższy standard wykończenia, komfort oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z sercem Trójmiasta! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 776 zł74,05 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie 4 -pokojowe Patron nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 74,05 m , położonego na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 698 zł38,05 m² 11 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na granicy Rumi i Gdyni - idealne połączenie spokoju i miejskiego tempa życia. Mieszkanie znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł63 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Rumi Janowo. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Budynek częściowo ogrodzony. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,50 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie u nas! Mieszkanie dostępne od 1.04.2026 Oferta wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego! Szczegóły wyjaśnię telefonicznie. Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł68,64 m² 10 154,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkań 2- i 3-pokojowych Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,6m2 podzielone na salon z aneksem, sypialnia z wyjściem na balkon oraz dodatkowa przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 660 zł49,82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe o powierzchni 49,82 m2 Na powierzchnię 49,82 m2 składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Janowo,Rumia

849 000 zł113,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w Rumi gotowe do zamieszkania! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie w Rumi przy ul. Żeglarzy 33a to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37,94 m² 10 780,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z balkonem | Osiedle Przy Błoniach | Euro Styl | Rumia | blisko Gdyni Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł83,58 m² 7 406,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Rumia Janowo Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 83,58 m , w tym: - mieszkanie: 78,91.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł94,35 m² 11 446,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

2-poziomowe mieszkanie z 2024 roku Rumia Janowo główne atuty- lokalizacja w prężnie rozwijającej się części miasta Rumia - Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych - 2.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł85 m² 9 282,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - 4 pokoje w nowym budownictwie, - przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji, - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł71 m² 14 070,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament W inwestycji valor Nowoczesny apartament | 3 sypialnie | Unikalny design | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 491 zł49,07 m² 12 197,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 000 zł63,48 m² 10 097,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkań 2- i 3-pokojowych Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,48m2 podzielone na salon z aneksem, sypialnia z wyjściem na balkon oraz garderobą przy.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł59,61 m² 9 560,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59.61 m , położone przy ul. Pomorskiej w Rumi (janowo) w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 204 zł37,49 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 37,49 m2 Na powierzchnię 37,49 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - Pokój - Przedpokój - Łazienka dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł71,60 m² 11 312,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko W pepper house Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 , położone w Rumi Janowie przy ul. Dębogórskiej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerów

Janowo,Rumia

2 200 zł45 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz (maj 2026) na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m w Rumi Janowie przy ul. Dokerów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy, ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Janowo,Rumia

729 000 zł80 m² 9 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie w centrum Rumii. Atuty nieruchomości: *powierzchnia: 79,81 m *liczba pokoi: 4 *balkon + piwnica *pełne umeblowanie *gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kalinowa

Janowo,Rumia

899 000 zł79 m² 11 405,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 78,82 m z prywatnym ogródkiem 20 m , położonego na kameralnym osiedlu Rajskie Zacisze w Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Janowo,Rumia

2 500 zł60 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowo wyremontowane mieszkanie w dobrej lokalizacji: bardzo blisko przystanek autobusowy (r), w pobliżu rozwinięta sieć handlowa. Mieszkanie składa się z salonu, 2-ch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Janowo,Rumia

519 097 zł53 m² 9 774 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Poprowadzę Państwa przez cały proces zakupu tej nieruchomości, a doradca finansowy przygotuje ofertę kredytową z 15 banków za darmo. Zobacz cenne informacje na końcu ogłoszenia. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

339 000 zł29 m² 11 811,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,70 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku w Rumia przy ul. Błoń Janowskich. Lokal w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Janowo,Rumia

612 943 zł63 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży nowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,06m2 znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji - w Rumi Janowie. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Janowo,Rumia

2 500 zł60 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

818 000 zł90 m² 9 401,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim Rumia Janowo, ul. Dębogórska 84, osiedle Królewskie. Mieszkanie: usytuowane jest na pierwszym piętrze kameralnego budynku z windą. Na każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

2 400 zł42 m² 57,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w Rumi Janowo przy ul.Żeglarzy BUDYNEK: Budownictwo z 2022r. Zadbana klatka, zabezpieczona domofonem. Osiedle monitorowane, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janowo,Rumia

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem z dużą, jasną i oddzielną kuchnią położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Pełna własność, księga czysta, lokal do zamieszkania. Budynek.