dowolna

Mieszkania pod klucz Rumia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

999 000 zł71 m² 14 070,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament W inwestycji valor Nowoczesny apartament | 3 sypialnie | Unikalny design | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Uwaga! Budynek z najlepszym widokiem na Mechelinki, zatokę Gdańską i las. Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2), z ogrodem o powierzchni 250m2 (działka 387 m2). Parter (84,3 m2): wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

635 000 zł56,20 m² 11 298,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje, 56M2, z ogródkiem, przystań rumia! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł61,54 m² 9 246,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 000 zł45,95 m² 8 988,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa do 15.06.2026r! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku PCC. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł61,08 m² 9 151,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 597 000 zł124,49 m² 12 828,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: widok na morze przestronny taras na dachu i dwa balkony dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł60,91 m² 13 117,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: dwa tarasy i balkon miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 000 zł60,91 m² 13 199,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł68 m² 8 514,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 do częściowego remontu, znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 994 zł38,28 m² 52,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogródkiem oraz z miejscem postojowym. Posiadamy do wynajęcia nowo oddane i komfortowo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,20 m² 12 055,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,92 m² 11 205,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w piątek 22.05.2026 r. Chętnych proszę o kontakt pod   Paulina Miszkiel Na sprzedaż 3 pokojowe, wygodne do życia i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł137,68 m² 5 512,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 137,68 m2 Planowana data odbioru mieszkania to Wrzesień 2026r. Na tym etapie budowy istnieje możliwość przeprowadzenia zmian.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,82 m² 9 835,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Rumia, ul. Szczecińska - 55,82 m2 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,82 m2, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 485 zł39,95 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 380 zł39,85 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 552 zł51,62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, wykończone mieszkanie, usytuowane na - I piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Duża, komfortowa część dzienna ma powierzchnię 30 m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, od.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł66,80 m² 9 865,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim z miejscem postojowym i komórką lokatorską - Rumia Janowo, ul. Błoń Janowskich Lokalizacja: osiedle Janowo Park to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł38,74 m² 11 151,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w inwestycji Osiedle Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 578 zł55,86 m² 9 301,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Partnerskie Biuro Sprzedaży - Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46,10 m² 12 776,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje, 47M2, osiedle królewskie! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z osobną kuchnią z pięknym oknem kolankowym, rozjaśniającym kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 560 zł55,86 m² 9 211,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł61,50 m² 11 691,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty - Nowoczesne wnętrza na parterze z przynależnym, prywatnym ogrodem o powierzchni 35 m . - bezpieczeństwo i komfort parkowania dzięki dwóm miejscom postojowym zlokalizowanym za.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,20 m² 10 956,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w hali garażowej - Rumia Janowo Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł71,60 m² 11 312,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko W pepper house Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 , położone w Rumi Janowie przy ul. Dębogórskiej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł112,17 m² 8 326,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 4 pok.(w księdze wieczystej 3 pok.) o powierzchni użytkowej 102,72 m (o pow.całkowitej 112 m2 - mieszkanie plus piwnica), położone na pierwszym piętrze z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 596 zł74,55 m² 8 995,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 296 zł56,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | garaże Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł88,97 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem - 88,97 m ul. Dolna, rumi. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 88,97 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł110 m² 7 809,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w szeregowcu w Rumii nieruchomość: przestronne i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 620 zł56,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najnowszy etap świetnej inwestycji w Rumi! Ostatnie mieszkanie z ogródkiem! odbiór mieszkań maj 2027 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w 6 budynku osiedla Vela Park w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł110,37 m² 6 342,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 110 m2, zlokalizowany w miejscowości Dębogórze Wybudowania przy samej granicy z Rumią. Nieruchomość bezczynszowa, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,20 m² 11 647,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m , zlokalizowane w centrum Rumi przy ul. ks. Lucjana Gierosa, na ostatnim 2 piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł79,81 m² 9 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie w centrum Rumii. Atuty nieruchomości: *powierzchnia: 79,81 m *liczba pokoi: 4 *balkon + piwnica *pełne umeblowanie *gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 000 zł15,58 m² 14 120,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kompaktowy lokal inwestycyjny o powierzchni 15,5 m , położony w nowo powstałym kompleksie renton przy ul. Głogowej w Rumi. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 150 zł36,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie bardzo kompaktowe, doskonale doświetlone - ekspozycja południowo-wschodnia. W skład apartamentu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł87,53 m² 36,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem w Rumi Janowo. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 87 m2 położone na pierwszym piętrze domu dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł60,74 m² 13 648,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie oferujące najwyższy standard wykończenia, komfort oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z sercem Trójmiasta! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga przedsprzedaż Rezerwuj już dziś. Startujemy ze sprzedażą nowej puli mieszkań na tym osiedlu - 3 budynki zostały już oddane do użytku (zdjęcia zrealizowanych budynków w galerii zdjęć).

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 47 m2 | wysoki standard | balkon | garderoba | Rumia ul. Jeziorna Zamieszkaj w miejscu, które od pierwszego wejścia robi bardzo dobre wrażenie. Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł109,29 m² 8 408,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mamy dla Państwa w ofercie bezczynszowe, dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 109,29 m2 w Rumi przy ulicy Rajskiej! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35,20 m² 11 903,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Księdza Lucjana Gierosa w Rumi. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój, - duży.