dowolna

Mieszkania pod klucz Rumia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

935 000 zł97 m² 9 609 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

619 000 zł51 m² 12 115,90 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia | Nowoczesne osiedle | Świetna okolica | Idealna pod inwestycje Na sprzedaż dwustronne nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z ekspozycją południowo- wschodnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oddanie już w sierpniu tego roku idealna okazja dla osób, które chcą wprowadzić się szybko i bez czekania! Zakup bezpośrednio od dewelopera oznacza brak podatku pcc oraz brak prowizji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 546,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 4 pokojowe mieszkanie narożne w stanie deweloperskim w Rumii, o powierzchni 88,93 m2 z bardzo dużym balkonem (32 m2) w cenie 849 000 zł/brutto. Główne atuty: - odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Janowo,Rumia

641 000 zł63 m² 10 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 2/3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie w najbliższym czasie zostanie wykończone. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 4 pokojowe: - salon z aneksem - 27,46 m - Korytarz- 12,04 m - Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odbiór już w czerwcu tego roku mieszkanie dostępne praktycznie od zaraz! Zakup bezpośrednio od dewelopera, co oznacza brak podatku pcc oraz brak prowizji. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Rumia,pomorskie

220 000 zł16 m² 14 120,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kompaktowy lokal inwestycyjny o powierzchni 15,5 m , położony w nowo powstałym kompleksie renton przy ul. Głogowej w Rumi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

620 000 zł111 m² 5 585,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w miejscowości Dębogórze Wybudowanie. Miejscowość położona blisko terenów zielonych, umożliwiających spacery oraz inne formy aktywnego wypoczynku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

869 000 zł71 m² 12 239,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w nowym budownictwie, przy ulicy Jeziornej. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego

Rumia,pomorskie

1 030 000 zł125 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej o pow. całkowitej ok 125m2 / użytkowej ok 105m2 w inwestycji z 2022 roku w Rumi. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janowo,Rumia

490 000 zł56 m² 8 781,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na II piętrze czteropiętrowego budynku z lat 90-tych, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 614,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego, kameralnego, urządzonego ze smakiem, nowego mieszkania na ulicy Wyżynnej w Rumi! Atuty nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rumia,pomorskie

455 000 zł47 m² 9 780,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rumia | ul. Dolna | Osiedle Bursztynowy Park Nowa inwestycja w sercu dynamicznie rozwijającej się Rumi miejsce stworzone z myślą o komforcie życia i bezpieczeństwie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje blisko skm | osobna kuchnia | 36,6 m2 | piwnica | idealne pod inwestycję Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,6 m2, położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

379 000 zł33 m² 11 457,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie 1 pokojowe, gotowe do zamieszkania! Idealne dla singla lub pary! Atuty oferty - gotowe do zamieszkania - osobna kuchnia - duży balkon - oferta 0% - bez prowizji Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janowo,Rumia

535 000 zł51 m² 10 435 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Loftowy design i prestiż w Rumi Janowie , 51,27 m2 w wysokim standardzie. Opis nieruchomości: to wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 wraz z piwnicą 3,68m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rumia,pomorskie

699 999 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Rumi - 62 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum Rumi w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

885 000 zł98 m² 9 030,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz wyjątkowego, przestronnego, całkowicie wykończonego mieszkania w kameralnej inwestycji z dala od zgiełku miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rumia,pomorskie

699 999 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierosa

Rumia,pomorskie

429 000 zł35 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m , zlokalizowane w centrum Rumi przy ul. ks. Lucjana Gierosa, na ostatnim 2 piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Władysława Jagiełły

Rumia,pomorskie

830 000 zł78 m² 10 627,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Najważniejsze atuty Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie i estetyce. Spójne wnętrze, wysokiej klasy materiały i pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Lotnisko,Rumia

659 000 zł63 m² 10 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne 3 pokoje z ogródkiem w Rumi, dzielnica Lotnisko. Położone w kameralnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej, bezpośrednio przy terenach zielonych, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

729 000 zł121 m² 6 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Rumi przy ul. Dereniowej. Powstająca nieruchomość, to budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 3 pokojowe: - salon z aneksem - 22,64 m - Korytarz- 10,58 m - Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

539 000 zł55 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w kameralnej zabudowie z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 743,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w atrakcyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rumia,pomorskie

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

| dwupoziomowe | wykończone | przy lesie | cicha okolica | rumia | Oferuję przestronne mieszkanie położone w kameralnym budynku wielorodzinnym przy ul. Jachtowej w Rumi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Zagórze,Rumia

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumi - Zagórze. Mieszkanie znajduje się na piętrze w budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

596 000 zł40 m² 14 922,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w sprzęty agd i rtv oraz meble. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Widoki znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w Rumi gotowe do zamieszkania! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie w Rumi przy ul. Żeglarzy 33a to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 697 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w atrakcyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 3 pokojowe: - salon z aneksem - 25,27 m - Korytarz- 10,58 m - Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Rumia, ul. Jeziorna Na wynajem oferuję nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m na parterze, zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

463 000 zł46 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,39 m z balkonem 6,80 m , położone w dynamicznie rozwijającej się i świetnie skomunikowanej części Rumii. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

349 000 zł33 m² 10 614,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 32,88 m2 - Rumia, ul. Gdańska - 1. piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,88 m2, położone na 1. piętrze w Rumi przy ul. Gdańskiej. Lokal do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

699 000 zł52 m² 13 502 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji młoda rumia, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia - Rok budowy 2025. To mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka o powierzchni 34,50 m z ogródkiem 28,00 m , położona w dynamicznie rozwijającej się i świetnie skomunikowanej części Rumii. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

595 000 zł40 m² 15 055,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażonego w sprzęty agd i rtv oraz meble z prywatnym miejscem zewnętrznym i komórką.