dowolna

Mieszkania pod klucz Rumia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

619 000 zł69 m² 8 986,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

4-pokojowe mieszkanie w Rumi, gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny. To bardzo dobra propozycja dla rodziny szukającej przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w wygodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

349 000 zł36 m² 9 614,33 zł/m²

 

Piętro:20/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,30 m z balkonem 2,90 m . Spokojna, dobrze skomunikowana okolica w pobliżu centrum handlowego. 3 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m z ogródkiem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem od strony południowej. Wysoki standard wykończenia, przestronny salon z aneksem kuchennym, doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

539 000 zł56 m² 9 642,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,9 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

460 000 zł55 m² 8 409,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w Rumi Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, sypialnią oraz łazienką, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł51 m² 9 355,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,20 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

999 999 zł82 m² 12 256,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,59 m znajdujące się w Rumi, w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Janowo. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, markety, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

365 000 zł37 m² 9 975,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,59 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńska

Janowo,Rumia

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z 2009 roku, przy ul. Gdyńskiej w Rumi - dzielnica Janowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

349 000 zł36 m² 9 614,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

999 999 zł82 m² 12 256,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

660 000 zł68 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko W onyx home! idealne mieszkanie dla rodziny! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 68,40 m2 usytuowanego na 4 piętrze budynku z 1992 roku w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

750 000 zł63 m² 11 933,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,85 m2, zlokalizowane w Rumii przy ul. Wyżynnej, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

365 000 zł37 m² 9 975,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru cena promocyjna do końca października - mieszkanie W stanie deweloperskim, do własnej aranżacji - mamy także inne oferty W tej inwestycji , zapytaj O dostępność - kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

349 000 zł36 m² 9 614,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup nowego, własnego mieszkania z całą pewnością jest bardzo poważną życiową inwestycją. Nasze biuro pomoże Państwu w jej podjęciu oraz bezpiecznie przeprowadzi przez wszystkie etapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobieskiego

Rumia,pomorskie

715 350 zł63 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

62,75 m | 3 pokoje | Piętro 2 Ta inwestycja w Rumi to nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny, który zostanie oddany do użytku w czerwcu 2025. Za realizację projektu odpowiada firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

569 000 zł42 m² 13 480,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Nowoczesna inwestycja z windą z 2025r. w Rumi przy ul Jeziornej, os.Modesta. Mieszkanie o pow.całkowitej 42,21m składa się z : salonu z aneksem kuchennym,.