dowolna

Mieszkania przy lesie Rumia - Anonse sprzedaży i wynajmu

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

584 000 zł56 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2 piętrze w szeregowcu z 2018 roku. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Rumia,pomorskie

625 000 zł60 m² 10 486,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,60 m2 znajdujące się w Rumi. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, która łączy spokój osiedlowego otoczenia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Janowo,Rumia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | wynajem | blisko skm | blisko centrum | piwnica | wyposażone Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Janowo,Rumia

1 900 zł33 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Krakowskiej w Rumi o powierzchni 33,08m2 położona na drugim piętrze. Budynek z 1994 roku z windą. Przed budynkiem ogólnodostępny parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

729 000 zł121 m² 6 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Rumi przy ul. Dereniowej. Powstająca nieruchomość, to budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Janowo,Rumia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4 piętrze z 4 w nowoczesnym budynku z 2019 roku z windą. Osiedle Królewskie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w świetnej lokalizacji! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Torowej, w świetnie skomunikowanej części miasta. Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rumia,pomorskie

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

| dwupoziomowe | wykończone | przy lesie | cicha okolica | rumia | Oferuję przestronne mieszkanie położone w kameralnym budynku wielorodzinnym przy ul. Jachtowej w Rumi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Janowo,Rumia

485 000 zł60 m² 8 136,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku w Rumi przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem położonym w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

495 000 zł39 m² 12 582,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Towarowej o powierzchni 39,34m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na nowoczesnym, osiedlu zaledwie 4 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Stara Rumia,Rumia

699 000 zł104 m² 6 721 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Navigat! Mieszkanie zlokalizowane jest w Rumi w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych między tz. Stara Rumia, a Lotniskiem. Wymarzone miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego

Rumia,pomorskie

819 000 zł100 m² 8 165,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem | w pełni umeblowane | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca wygodę mieszkania w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Biała Rzeka,Rumia

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż trzypokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Biała Rzeka w Rumii. Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

699 000 zł52 m² 13 502 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji młoda rumia, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia - Rok budowy 2025. To mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rumia,pomorskie

879 000 zł98 m² 8 969,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 98 m2, znajdujące się w prężnie rozwijającej się miejscowości Rumia, zaledwie kilka minut od granicy z Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

699 000 zł87 m² 8 077,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stoczniowców

Rumia,pomorskie

2 000 zł38 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Wynajem mieszkania - Rumia, ul. Stoczniowców Oferuję do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Rumia,pomorskie

599 000 zł50 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Rumi przy ul. Janowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Rumia

519 000 zł56 m² 9 321,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Towarowej w Rumi. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia oraz łazienka, - powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Biała Rzeka,Rumia

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Rumia,pomorskie

839 000 zł83 m² 10 085 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta sprzedaży - mieszkanie W rumi, ul. Opolska mieszkanie Na sprzedaż oferuję wyjątkowo przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 83,19 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rumia,pomorskie

465 000 zł46 m² 10 163,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Rumi o powierzchni 45,75m2, położone na parterze. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia. Z balkonu zejście do ogródka. Teren posesji ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Rumia,pomorskie

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Parter domu z ogrodem i garażem! 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.85m2 w Rumi. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu na parterze. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Janowo,Rumia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44m2 składające się z dwóch pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienki oraz dużego balkonu. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Janowo,Rumia

2 150 zł44 m² 48,41 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Rumi. Miejsce doskonale zlokalizowane, w pobliżu szkoły, sklepy, dużo terenów zielonych, świetne połączenie z Gdynią, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

999 000 zł104 m² 9 625,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Rumia,pomorskie

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis nieruchomości: przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z loggią, komórką lokatorską i dostępem do ogródka | Rumia, ul. Wileńska Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Rumia,pomorskie

499 900 zł54 m² 9 257,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami - ul. Dunikowskiego, rumia Pierwsze lokale do odbioru już wiosną 2026! Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 000 zł38 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

599 000 zł60 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 59,60 m w świetnie skomunikowanej części Rumi. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie blisko wszystkiego, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rumia,pomorskie

699 999 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Rumi - 62 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum Rumi w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

935 000 zł97 m² 9 609 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

459 000 zł44 m² 10 361,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | Rumia Park | Parter | 44,3 m I Do odświeżenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Rumia,pomorskie

609 000 zł50 m² 12 131,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

2 200 zł44 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne dwu pokojowe mieszkanie na wynajem. Nowoczesne, umeblowane i wyposażone w sprzęt w wysokim standardzie. Dobra lokalizacja, cicha, spokojna, czysta, w sąsiedztwie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Janowo,Rumia

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie chcesz czekać rok czy dwa na odbiór mieszkania? Mamy dla Ciebie super ofertę mieszkania gotowego do wydania od zaraz! Zaprojektuj swoje wnętrze już dziś! Cena niższa niż z rynku pierwotnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Rumia,pomorskie

270 000 zł18 m² 15 254,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Abrahama w Rumi Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, - powierzchnia całkowita 17.7 m2, - położenie: parter w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

459 000 zł60 m² 7 701,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas rezerwacja Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą - możliwość zakupu na kredyt oraz przez obywateli z poza ue. 3-pokojowe mieszkanie z osobną.