dowolna

Mieszkania w centrum Rumia - Oferty sprzedaży i najmu

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

Rynek pierwotny

505 520 zł39,84 m² 12 688,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,84 m2 przy lesie, na powierzchnię 39,84 m2 składa się: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -hol Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 000 zł46,39 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta w Rumi to jedna z najciekawszych propozycji na rynku tylko 9 980 zł/m za przestronne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 957 zł112,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł61,54 m² 9 246,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. . Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania z ogrodem Tym razem w ramach zadania inwestycyjnego powstanie 5 - kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Rumia

Rumia,pomorskie

649 000 zł80,64 m² 8 048,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta W polska nieruchomości! klient kupujacy nie płaci 2 % pcc. Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe - 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 76,01 m2 w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł46,91 m² 11 916,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. .Oferta dotyczy mieszkania 2 - pokojowego na 3 piętrze z przestronnym balkonem o wym. 8,30 m2. Tym razem w ramach zadania.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz,. Klient Kupujący nie pokrywa kosztów podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

349 000 zł49,55 m² 7 043,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Rumi, zlokalizowane w urokliwej kameralnej 6-cio mieszkaniowej kamienicy, która emanuje charakterem i duszą. Mieszkanie bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł113,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł112,17 m² 8 326,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 4 pok.(w księdze wieczystej 3 pok.) o powierzchni użytkowej 102,72 m (o pow.całkowitej 112 m2 - mieszkanie plus piwnica), położone na pierwszym piętrze z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł54 m² 9 257,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję - przestronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł103,79 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł62,31 m² 9 388,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

62,31 M2 Na sprzedaż przestronne i słoneczne, 3 pokojowe w Rumii, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumii przy ul. Poznańskiej. Liczba pokoi: 3 Piętro: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł93,46 m² 10 582,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja osiedle białe tarasy w Rumi to połączenie komfortu, nowoczesnej architektury oraz jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście - ul. Marszałka Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona jest Rumi tuż obok Parku Starowiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł41,85 m² 10 633,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwustronne, jasne i przytulne mieszkanie znajdujące się w centrum Rumi. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49,16 m² 8 544 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,16 m (powierzchnia całkowita zgodnie z księgą wieczystą: 58,80 m ), usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 901 zł70,67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks 10 budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 620 zł44,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98,62 m² 7 087,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej ok. 98,6 m , położone w Rumi przy ul. Wiązowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,78 m² 12 123,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 404 zł45,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w Rumii. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł46,91 m² 10 978,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł36,59 m² 10 904,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach w cenie komórka lokatorska lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł25,40 m² 10 984,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka na sprzedaż - 25 m z ogródkiem Rumia, woj. pomorskie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,4m , położoną na parterze budynku z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45,62 m² 11 508,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,62 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego budynku zrealizowanego przez Euro-Styl. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 47 m2 | wysoki standard | balkon | garderoba | Rumia ul. Jeziorna Zamieszkaj w miejscu, które od pierwszego wejścia robi bardzo dobre wrażenie. Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72,43 m² 11 321,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta! Oferujemy do sprzedaży bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,43m2. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne i praktycznie zaprojektowane. W lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł54,83 m² 9 994,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł102 m² 5 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna w Pepper House! Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - ślepa uliczka - funkcjonalny układ - możliwość dokupienia działki z domkiem gospodarczym -taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Rumia

Rumia,pomorskie

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42,80 m² 7 686,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 339 000 zł metraż 42 80 m2 Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł46,39 m² 8 989,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026