dowolna

Mieszkania w nowym bloku Rumia - Oferty sprzedaży lub najmu

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - rumia janowo, ul. Dębogórska (osiedle królewskie) Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Rumia,pomorskie

489 000 zł49 m² 9 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Rumia, ul. Wałowa Cena mieszkania: 489 000 zł Cena z komórką lokatorską i garażem: 544 000 zł Powierzchnia użytkowa mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty są przytulne 2 Pokoje o powierzchni 44m2, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w Rumi, przy ul. Błoń Janowskich W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z dużym tarasem, rumia, ul. Jęczmienna, osiedle Vella Park Na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 45 m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - piękny widok, - 13 minut pieszo na skm Rumia-Janowo, - ekspozycja południowo-zachodnia (słoneczne), - nowoczesne i kameralne Osiedle Królewskie z 2020r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

559 000 zł47 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Rumi przy ul. Jeziornej, która łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz wyjątkową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

429 000 zł45 m² 9 514,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru ostatnie mieszkanie na parterze W tej inwestycji - mieszkanie W stanie deweloperskim, do własnej aranżacji - mamy także inne oferty W tej inwestycji , zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

659 000 zł61 m² 10 789,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

675 000 zł62 m² 10 968,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

515 000 zł47 m² 10 978,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

729 000 zł62 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

489 900 zł45 m² 10 920,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadbane 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie w niskim budynku z 2007 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu w Rumii, jednak z pełną infrastrukturą, komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Niepodważalnym atutem inwestycji , Nowa Przystań' jest jej lokalizacja, która zapewnia sprawny dojazd do centrum oraz największych miast aglomeracji trójmiejskiej. To idealne miejsce zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Biała Rzeka,Rumia

399 000 zł51 m² 7 799,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie W zabudowie szeregowej Kameralne ogrodzone osiedle | Miejsce parkingowe | Balkon | Komfortowy i funkcjonalny układ ***** rozkład pomieszczeń: poziom 0: * Korytarz + klatka schodowa (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

799 000 zł69 m² 11 623,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami! Oferta w przygotowaniu. Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 68,74 m2 Dużym atutem mieszkania jest jego przestrzenność. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

399 000 zł41 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

459 000 zł46 m² 9 989,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

539 000 zł55 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup nowego, własnego mieszkania z całą pewnością jest bardzo poważną życiową inwestycją. Nasze biuro pomoże Państwu w jej podjęciu oraz bezpiecznie przeprowadzi przez wszystkie etapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rumia,pomorskie

379 000 zł32 m² 11 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w Rumi o powierzchni 32,18m2, położone na pierwszym piętrze w budynku z 2019 roku. Kawalerka zadbana, gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 123,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 757 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne nawet dla najbardziej wymagającego klienta! Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi o pow.48m2 wykończone w wysokim standardzie! Mieszkanie znajduję się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

725 000 zł60 m² 12 162,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

463 000 zł46 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne czteropokojowe mieszkanie, w świeżo wybudowanym budynku o powierzchni 75m2 Składa się z: salon z wyjściem na duży balkon 3 sypialnie aneks kuchenny łazienka duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 200 zł34 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Rumi ul Jeziorna 7. Powierzchnia 34,04m2, czwarte piętro z windą w budynku z 2023 roku. Gotowe do wprowadzenia z szybkim terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

650 000 zł70 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania z dwoma balkonami położonego w kameralnym dwupiętrowym budynku w Rumi przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rumia,pomorskie

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

| dwupoziomowe | wykończone | przy lesie | cicha okolica | rumia | Oferuję przestronne mieszkanie położone w kameralnym budynku wielorodzinnym przy ul. Jachtowej w Rumi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 300 zł43 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna i sprawdzona transakcja! - poleć nas innym I zyskaj - Opiekun oferty: przemek tel. Do wynajęcia: 2-pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

495 000 zł42 m² 11 763,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w Rumi przy ul. Dębogórskiej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

1 050 000 zł88 m² 11 910,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w czterokondygnacyjnym budynku, wykończone w wysokim standardzie, ostatni poziom, cztery mieszkania na klatce, zagospodarowany 30 metrowy taras, szerokie miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglarzy

Rumia,pomorskie

3 200 zł61 m² 52,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! osiedle archipelag! Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 60,86 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

2 400 zł44 m² 54,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne, bardzo słoneczne, całkowicie urządzone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdyńska

Rumia,pomorskie

650 000 zł49 m² 13 160,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

469 000 zł53 m² 8 919,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja Osiedle Janowo Park III położone jest w spokojnej, zielonej części Rumi przy ul. Błoń Janowskich. To miejsce idealne dla osób ceniących komfort życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

485 000 zł35 m² 13 997,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym, estetycznym mieszkaniu w doskonale zaprojektowanej inwestycji, z dostępem do wszystkich udogodnień w zasięgu ręki? Ta oferta jest dla Ciebie! To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

435 000 zł35 m² 12 260,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem, miejsce w hali garażowej, piwnica Oferuję na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.