dowolna

Mieszkania w nowym bloku Rumia - Oferty sprzedaży lub najmu

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

515 000 zł53,90 m² 9 554,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Umowa przedwstępna 3-pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - całość 545 000 zł. To bardzo dobra propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł35,76 m² 10 906,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,76 m2, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 031 zł38,09 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Rumia Janowo Oferuję nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rumia Janowo, przy ul. Błoń Janowskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 172 zł53,11 m² 10 151,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,11 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji w Rumi, bezpośrednio przy Błoniach Janowskich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł43,10 m² 12 737,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie premium z dużym tarasem - Rumia Janowo, osiedle Królewskie Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego spaceru 360 mieszkanie Luksusowe lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 404 zł45,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 45,37m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (22,77m ),.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł41,30 m² 13 559,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ogródek | Miejsce na 2 auta | Osiedle Królewskie, rumia Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,30 m , zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Królewskim w Rumii. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł46,91 m² 11 916,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. .Oferta dotyczy mieszkania 2 - pokojowego na 3 piętrze z przestronnym balkonem o wym. 8,30 m2. Tym razem w ramach zadania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 772 zł55,86 m² 9 304,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Partnerskie Biuro Sprzedaży - Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 350 zł41,26 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem i zewnętrznym miejscem postojowym W rumi. Zapraszamy do wynajmu komfortowego i bardzo słonecznego mieszkania położonego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł102 m² 8 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie w Rumi przy ul. Dębogórskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni około 102 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53,91 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dla maksymalnie 4 osób - najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy. Dostępne od 1 lipca Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, położone blisko centrum Rumii, pod lasem. Osiedle Jachtowa stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł88,16 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 88,16 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2023 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł52,20 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie usytuowane na nowym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu Park Rumia. Wejście zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

544 853 zł52,76 m² 10 327,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 404 zł45,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w Rumii. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł79,94 m² 8 994,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w Rumi - 79,94 m2 Cena: 719 000 zł Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł42,39 m² 12 385 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z miejską wygodą? Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w najbardziej pożądanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku w Rumi! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,74 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe 40,74m2 z ogródkiem 15m2 Możliwość zrobienia 3 pokoju. Odbiór planowany na I kwartał 2027 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł94,35 m² 11 446,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

2-poziomowe mieszkanie z 2024 roku Rumia Janowo główne atuty- lokalizacja w prężnie rozwijającej się części miasta Rumia - Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,79m2 na I piętrze, balkon 8m2 odbiór planowany na koniec 2026 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 076 zł39,64 m² 9 361,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleni oraz podatku pcc. Zalety: - mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 776 zł74,05 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie 4 -pokojowe Patron nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 74,05 m , położonego na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 620 zł44,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | garaże Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł134,11 m² 6 263,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w Rumi gotowe do zamieszkania! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie w Rumi przy ul. Żeglarzy 33a to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 828 zł56,17 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj z nami Rumi to tu znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Vela Park przy ul. Jęczmiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 720 zł62,40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł46,39 m² 8 989,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz,. Klient Kupujący nie pokrywa kosztów podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 141 zł75,21 m² 9 495,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 202 zł44,18 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,18m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (22,86m ),.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł113,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 638 zł45,66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 45,66m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,5m ), pokoju (9.2m ), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80,26 m² 9 955,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (80,26m2) z dużym tarasem w kameralnej zabudowie! atuty nieruchmości: nowe budownictwo, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł56,81 m² 10 315,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,77 m² 12 547,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu królewskim przy ul. Dębogórskiej w Rumi, w spokojnej dobrze zlokalizowanej okolicy. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł60,80 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga przedsprzedaż Rezerwuj już dziś. Startujemy ze sprzedażą nowej puli mieszkań na tym osiedlu - 3 budynki zostały już oddane do użytku (zdjęcia zrealizowanych budynków w galerii zdjęć).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Rumia

Rumia,pomorskie

649 000 zł80,64 m² 8 048,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta W polska nieruchomości! klient kupujacy nie płaci 2 % pcc. Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe - 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 76,01 m2 w kameralnym budynku.