dowolna

Mieszkania w nowym bloku Rumia - Oferty sprzedaży lub najmu

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie 59,73 m2 - 3 pokoje na nowoczesnym osiedlu w Rumii, ul. Błoń Janowskich Salon połączony z aneksem kuchennym, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

549 000 zł50 m² 11 066,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie w nowym budynku, idealne dla rodziny lub pod wynajem. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Rumi - miasta sąsiadującego z Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stoczniowców

Rumia,pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Rumi o pow.45m2. Mieszkanie mieści się w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Biała Rzeka,Rumia

460 000 zł46 m² 10 065,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Owsianej w Rumi, biała Rzeka Dane nieruchomości: - powierzchnia: 45,7 m - Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

616 041 zł65 m² 9 434,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja położona w odległości 3 km od Gdyni i 10 km od plaży w Mechelinkach, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy. W pobliżu przedszkola, szkoła, park handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

447 362 zł45 m² 9 999,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Janowo,Rumia

740 760 zł66 m² 11 156 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończone "pod klucz" mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,4m , położone na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku. Mieszkanie składa się z dwóch wygodnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek Blok trzypiętrowy, zadbany, czysty, oddany do użytku 2022 roku! mieszkanie Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, bardzo funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze w budynku z 2022 roku z windą przy ulicy Błoń Janowskich w Rumii Janowo. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

719 000 zł106 m² 6 758,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W zacisznej części Rumi, przy ulicy Jałowcowej powstaje nowe osiedle domów szeregowych i wolnostojących, którego zaletą jest doskonała lokalizacja z jednoczesną bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

564 425 zł70 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru. Udogodnienia: idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy cenią komfort i chcą być blisko z naturą a zarazem blisko centrum Rumii. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

522 130 zł53 m² 9 905,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

564 101 zł70 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Dostępne również inne mieszkania Opis: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Znajduję się na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2pokojowe w Rumi Nowoczesny, 4 piętrowy blok został wyposażony w cichobieżne windy i gustowne klatki schodowe. Mieszkanie składa się z sypialni i salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

2 500 zł46 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rumia - kosynierów 80g Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,3 m2, znajdujące się na 3 piętrze w nowoczesnym bloku (2023rok) z windą, przy ulicy Kosynierów 80! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

466 755 zł56 m² 8 317,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

608 676 zł63 m² 9 700,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentowane mieszkanie znajduje się w pierwszej butikowej inwestycji w Rumii, wyróżniającej się wysokim standardem wykończenia, nowatorskimi rozwiązaniami typu: pompy ciepła czy systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam lokal dobrze skomunikowany, w dynamicznie rozwijającej się okolicy! w uwagi na narastające pytania nie, nie jest to inwestycja semeko Idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

547 260 zł68 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cena: 547 260,01 pln Powierzchnia: 67,59 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 4 Termin oddania: IV kwartał 2024 roku Przedstawiamy nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Janowo,Rumia

2 100 zł44 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w Rumi. Miejsce doskonale zlokalizowane, w pobliżu szkoły, sklepy, dużo terenów zielonych, świetne połączenie z Gdynią, w pobliżu przystanki zkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

589 000 zł49 m² 12 079,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego mieszkania w sercu miasta, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Przedstawiamy nową, prestiżową inwestycję nova Ślusarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

564 425 zł70 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cena: 564 425,14 pln Powierzchnia: 69,71 m Piętro: 4 Liczba pokoi: 4 Oferujemy na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,71 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

470 000 zł41 m² 11 593,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego o powierzchni 40m2 w budynku z 2019 roku. Rewelacyjnie zaaranżowane 2 pokoje idealne dla rodzin, par oraz inwestorów szukających dochodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

466 755 zł56 m² 8 317,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena: 466 754,53 pln Powierzchnia: 56,12 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 3 Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,12 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne i bardzo przytulne mieszkanie w Rumi przy ul. Owsianej. Jest to doskonała lokalizacja - spokojna i cicha okolica a jednocześnie dobrze skomunikowana i niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

466 755 zł56 m² 8 317,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu ostatnie, jasne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Rumii. - do końca roku promocja, podpisz umowę i odbierz bon na 10 000 zł od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

556 247 zł69 m² 8 095,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu ostatnie, jasne 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Rumii. - do końca roku promocja, podpisz umowę i odbierz bon na 10 000 zł od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

549 000 zł51 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta biura The House Nieruchomości. The house nieruchomości przedstawia: osiedle królewskie - komfort I spokój W sercu rumi! Wyjątkowa oferta - przestronne mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 300 zł59 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

0% prowizji! Częściowo umeblowane mieszkanie trzy pokojowe położone na osiedlu Młoda Rumia przy ulicy Jeziornej. Budynek ogrodzony, za szlabanem. W budynku winda. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdyńska

Janowo,Rumia

2 500 zł53 m² 47,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, umeblowane 3 pokoje, winda, blisko skm Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej części Rumi Janowo, przy ul. Gdyńskiej, blisko przystanku autobusu linii R, do kolejki skm 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu królewskim przy ul. Dębogórskiej w Rumi. W skład mieszkania o pow. 40m2 wchodzi : salon z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w nowym budynku z 2022 roku z windą przy ulicy Błoń Janowskich w Rumii Janowo. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

999 000 zł120 m² 8 329,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe w Rumi na ul. Cegielnianej na Osiedlu Leśna Zatoka, zbudowane przez dewelopera Masko Inwest w 2021 roku. Mieszkanie pięciopokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

608 675 zł63 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,75 m2, na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu. Lokal składa się z: - salonu 19,27 m2 z wyjściem na balkon - aneksu kuchennego 7,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

545 000 zł60 m² 9 144,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Sobieskiego o powierzchni 59,60m2. Piętro drugie, ostatnie w budynku z 2007 roku. Dwa temu w mieszkaniu przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

556 000 zł70 m² 7 942,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

423 360 zł43 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,20 m2, na 3 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 19,22 m2 z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

400 000 zł39 m² 10 230,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Cena ofertowa jest ceną transakcyjną. Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Krakowskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

462 000 zł50 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera! Bez prowizji. Inwestycja położona niespełna 3km od Gdyni i 10km od plaży w Mechelinkach, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

282 668 zł28 m² 10 212 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr ojp3/a/p1/25a Osiedle usytuowane niewiele ponad 3 km od dynamicznej Gdyni, a jednocześnie zaledwie 10 km od spokojnych, piaszczystych plaż w Mechelinkach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie na parterze w 3-piętrowym budynku z 2020 roku, o powierzchni 50 m . Mieszkanie znajduje się w centrum Rumi, w zadbanym budynku.