dowolna

Mieszkania w nowym bloku Rumia - Oferty sprzedaży lub najmu

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesnie dotąd niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku w Rumi mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

310 677 zł36 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż przepiękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe. Oferowane mieszkanie będzie bardzo słoneczne i ustawne. Nieruchomość zlokalizowana jest w Rumii, w korzystnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

689 000 zł69 m² 10 020,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie (69m2) z dużym balkonem! Rumia! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,76 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Rumia,pomorskie

640 000 zł72 m² 8 913,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Rumi o powierzchni 71,8m2. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z 2007r. Teren zamknięty. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

423 549 zł51 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe. Oferowane mieszkanie będzie bardzo dobrze doświetlone i ustawne. Nieruchomość zlokalizowana jest w Rumii, w korzystnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

361 590 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z garderobą i balkonem, o powierzchni 42, 54 m2, znajdujące się nieopodal Trójmiasta, w spokojnej dzielnicy Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

550 000 zł58 m² 9 563,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne, atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie (57,5 m2) z dobrą komunikacją na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku, nieopodal centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

650 000 zł86 m² 7 593,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, piękne wnętrze urządzone ze smakiem. Na I poziomie znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią którego duże okna sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Rumia,pomorskie

895 000 zł108 m² 8 282,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowość W mio casa! Na sprzedaż oferujemy przepięknie urządzone, duże mieszkanie z dwoma tarasami, znajdujące się w nowym budownictwie w Rumi. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Rumia,pomorskie

575 000 zł74 m² 7 759,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Piękne 3-pokojowe mieszkanie w Rumii, w dobrze zlokalizowanej dzielnicy, na ulicy Starowiejskiej 45 na przeciwko parku. Mieszkanie na drugim i ostatnim pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kalinowa

Rumia,pomorskie

529 000 zł80 m² 6 586,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2023r. w Rumi! Mieszkanie o pow.całkowitej 80,31m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (44,25m ), dwóch pokoi ( 14.15m , 10,55m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kalinowa

Rumia,pomorskie

549 000 zł86 m² 6 363 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2023r. w Rumi! Mieszkanie o pow.całkowitej 86,28m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (32,56m ), trzech pokoi ( 14,87m , 9,65m , 8,86m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

392 000 zł46 m² 8 457,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru mieszkanie Bursztynowy Park Rumia- wyższa jakość wykończenia. Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Rumia,pomorskie

895 000 zł108 m² 8 282,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania, które nie tylko jest w dobrej lokalizacji, ale detalami pieści zmysły? To jesteś w dobrym miejscu! To mieszkanie o powierzchni ponad 108 m2, emanuje stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kalinowa

Rumia,pomorskie

589 000 zł139 m² 4 224,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2023r. w Rumi! Mieszkanie jest dwupoziomowe. Poziom pierwszy(96,18m )składa się z:salonu z aneksem kuchennym (48,14m ), pokoju ( 19.39m ) , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Rumia,pomorskie

619 000 zł139 m² 4 439,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2023r. w Rumi! Mieszkanie jest dwupoziomowe. Poziom pierwszy(96,18m )składa się z:salonu z aneksem kuchennym (48,7m ), pokoju ( 19.39m ) , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska

Janowo,Rumia

369 000 zł41 m² 8 904,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Twoje Idealne Mieszkanie w Rumia Janowo: komfort, funkcjonalność i Wszystko, czego Potrzebujesz w Zasięgu Ręki! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

699 999 zł138 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tej niezwykłej nieruchomości, która jest zdecydowanie wyjątkowa na tle innych. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helska

Rumia,pomorskie

749 000 zł125 m² 5 969,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe W nowowybudowanym budynku! Na sprzedaż mieszkanie w nowowybudowanym budynku z 2022 roku znajdującym się w centrum miasta Rumia. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

690 000 zł66 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Rumie z balkonem, halą garażową i komórką lokatorską! Rumia Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,70 m2 zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

3 300 zł70 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem nowe nigdy niezamieszkałe przestronne mieszkanie na osiedlu Marine w Rumi, wybudowane przez Semeko. Osiedle monitorowane z dużą ilością zewnętrznych miejsc postojowych, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Rumia,pomorskie

640 000 zł68 m² 9 384,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! W ofercie sprzedaży duże, przestronne mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

320 866 zł37 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, o powierzchni 37,31 m2, znajdujące się nieopodal Trójmiasta, w spokojnej dzielnicy Rumii o niskiej zabudowie. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem przepiękne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Centrum Rumi, zaraz przy centrum handlowym Auchan. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

489 000 zł51 m² 9 673,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic Rumi! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w nowym budynku z 2020 roku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Owsiana

Biała Rzeka,Rumia

329 999 zł29 m² 11 243,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która zasługuje na uwagę ze względu na to, że jest to mieszkanie , w pięknym budownictwie i do tego rewelacyjnie zlokalizowane!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

495 000 zł57 m² 8 688,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym w Rumi, przy ulicy Jęczmiennej na nowopowstającym osiedlu Vela Park Dewelopera Loker.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

262 000 zł43 m² 6 066 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe w pełni wykończone w dobrym standardzie, wyposażone w markowy sprzęt agd, znajdujące się w Łężycach k. Rumi. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

311 040 zł36 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Osiedle powstaje na obszarze 1,7 ha w rozbudowywanej intensywnie części Rumi. W spokojnej okolicy, w miejscu zapewniającym odpoczynek od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rumi mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Subisława

Rumia,pomorskie

649 000 zł83 m² 7 838,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 4 pokojowe o łącznej o powierzchni 82.8m2, mieszczące się w kameralnym budynku "Kamienica Subisława " Semeko. Budynek dwupiętrowy z 2009 roku, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Janowo,Rumia

579 000 zł59 m² 9 878,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca. Kameralny kompleks 4 nowoczesnych budynków, graniczący z przepięknymi terenami zielonymi, na których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Stara Rumia,Rumia

495 450 zł50 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która zasługuje na uwagę ze względu na to, że jest to mieszkanie, w pięknym kameralnym budownictwie i do tego świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 700 zł48 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowe, 3 pokojowe, bardzo słoneczne, całkowicie urządzone i umeblowane mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie urządzone bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 200 zł46 m² 47,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 2-pok.mieszkanie w Rumi, os.Ostoja, Inpro. Budynek z 2023r., z windą. Mieszkanie o pow.45,99m składa się z : salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

725 000 zł69 m² 10 507,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

725000 zł za: - mieszkanie 69m2 + duża komórka lokatorska - Cena do małej negocjacji - Miejsce postojowe dodatkowo płatne 35000 zł (zakup obligatoryjny) Lokalizacja nieruchomości: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

2 200 zł34 m² 64,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i nowe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi o pow.33,98m2. Mieszkanie mieści się na nowym osiedlu z windą z 2022r., " Nowe Janowo". W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

699 999 zł138 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szukasz wyjątkowego, przytulnego, eleganckiego i pięknie wykończonego mieszkania urządzonego pod klucz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Luksusowy, całkowicie wykończony czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stara Rumia

Stara Rumia,Rumia

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta dostępna W mio casa! nowoczesne bezczynszowe mieszkanie 2poziomowe W zabudowie szeregowej! przyjdź, obejrzyj I przekonaj się, że to dla ciebie idealna oferta! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biała Rzeka

Biała Rzeka,Rumia

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania bardzo ciekawe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej części Rumi. Mieszkanie jest bardzo słoneczne (południowo-zachodnia ekspozycja) oraz posiada.