dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Rumia - Oferty sprzedaży

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

599 000 zł58,60 m² 10 221,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację słonecznego trzypokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym w Rumi przy ulicy Husarskiej 29 na osiedlu cubic. Lokalizacja Rumia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 400 zł54,54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł120,77 m² 6 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 120,77 m2 Planowana data odbioru mieszkania Wrzesień 2026r. Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł46,39 m² 9 247,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

669 952 zł104,68 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W zabudowie szeregowej 3 poziomy, odbory wiosna 2026r. Lokalizacja Inwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to świetna lokalizacja wśród.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46,19 m² 9 850,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi! Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł59,61 m² 12 162,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,48 m² 8 687,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Nowoczesna nieruchomość w Rumi - ul. Tysiąclecia Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 660 zł49,82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI- - POLEĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł46,91 m² 11 916,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł81,03 m² 8 379,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w spokojnej okolicy Rumi. Inwestycja obejmować będzie przestronne i komfortowe mieszkania o powierzchni od 80 m2 do 140 m2, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 104 zł75,19 m² 9 191,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 228 zł45,43 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie, na sprzedaż narożne mieszkanie z balkonem o pow.3,12m2 znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał 2026 r. Osiedle to nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50,24 m² 9 753,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokale są gotowe do użytku. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w Rumii. Atrakcyjna lokalizacja, w samym sercu dynamicznie rozwijającej się Rumii, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 360 zł39,83 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 39,83m2 z ogródkiem o pow. 24.95m2, znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 384 zł66,08 m² 9 206,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Partnerskie Biuro Sprzedaży - Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,94 m² 8 744,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,24 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,24 m2, położone na pierwszym piętrze budynku. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem i wysokim standardem wykończenia, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

369 000 zł34,50 m² 10 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45,62 m² 11 508,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,62 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego budynku zrealizowanego przez Euro-Styl. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 541 zł74,66 m² 9 396,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł61,08 m² 10 789,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 630 zł55,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim, na kameralnym osiedlu w Rumi. Mieszkanie posiada słoneczny balkon od strony południowo-wschodniej. Możliwość dokupienia komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 272 zł56,58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 56,58m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,45m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł61,54 m² 10 545,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł34,50 m² 10 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. Oferta dotyczy mieszkania o pow 34,50 m2 w cenie 369 000 pln Tym razem w ramach zadania inwestycyjnego powstanie 5 - kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Janowo,Rumia

519 097 zł53 m² 9 774 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Poprowadzę Państwa przez cały proces zakupu tej nieruchomości, a doradca finansowy przygotuje ofertę kredytową z 15 banków za darmo. Zobacz cenne informacje na końcu ogłoszenia. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Finanse - oszczędność na start: cena: 479 000 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 10 tys. zł!) Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, brak ukrytych kosztów) Stan: stan deweloperski - aranżujesz wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

339 000 zł29 m² 11 811,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,70 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku w Rumia przy ul. Błoń Janowskich. Lokal w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 697 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis Nowe mieszkanie 2 pokojowe w Rumi dostępne od zaraz. Bez podatku pcc. Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Rumi przy ul. Owsianej. Kameralne osiedle, niska zabudowa. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Janowo,Rumia

612 943 zł63 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży nowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,06m2 znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji - w Rumi Janowie. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

549 000 zł57 m² 9 591,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne I funkcjonalne 3 pokoje Z balkonem Dwupoziomowe | Balkon | Ogrodzone osiedle | Miejsca ogólnodostępne za szlabanem | Nowe budownictwo | Stan deweloperski do własnej aranżacji *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiązowa

Rumia,pomorskie

765 000 zł99 m² 7 757,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej ok. 98,6 m , położone w Rumi przy ul. Wiązowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

818 000 zł90 m² 9 401,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim Rumia Janowo, ul. Dębogórska 84, osiedle Królewskie. Mieszkanie: usytuowane jest na pierwszym piętrze kameralnego budynku z windą. Na każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Odbiór w tym roku! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! * W tym konkretnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janowo,Rumia

349 000 zł32 m² 10 761,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z miejską wygodą? Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w najbardziej pożądanej części Rumii -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

455 000 zł47 m² 9 780,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Zakup bezpośrednio od dewelopera Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Janowo,Rumia

549 584 zł49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru 2027r. Możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie w Rumi zlokalizowane na pograniczu Gdyni - idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Rumia,pomorskie

929 000 zł104 m² 8 951 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia. Lokalizacja osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Lotnisko,Rumia

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkanie w pełnej strukturze miejskiej, dobrze skomunikowanego z Trójmiastem ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku to ogłoszenie jest dla Ciebie. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Termin oddania :czerwiec 2026 Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego.