dowolna

Mieszkania z garażem Rumia - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Janowo,Rumia

525 000 zł41 m² 12 804,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości.*** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40.7 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Lotnisko,Rumia

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkanie w pełnej strukturze miejskiej, dobrze skomunikowanego z Trójmiastem ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku to ogłoszenie jest dla Ciebie. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Termin oddania :czerwiec 2026 Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 651,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia termin odbioru: marzec 2026 Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

519 000 zł55 m² 9 363,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Odbiór w tym roku! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

639 000 zł56 m² 11 412,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa oferta W miocasa! Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie przy ulicy Dębogórskiej w Rumi. Lokal został wykończony z dbałością o każdy detal, ma powierzchnię 55,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Rumia,pomorskie

612 000 zł61 m² 9 983,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas *** szybki termin wydania! konkurencyjna cena! Komfortowe i przestronne 2-pok.mieszkanie z klimatyzacyjną w Rumi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na spokojnym i kameralnym osiedlu Widoki w Rumii, zrealizowanym przez Euro Styl. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Janowo,Rumia

641 000 zł63 m² 10 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 2/3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie w najbliższym czasie zostanie wykończone. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odbiór już w czerwcu tego roku mieszkanie dostępne praktycznie od zaraz! Zakup bezpośrednio od dewelopera, co oznacza brak podatku pcc oraz brak prowizji. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

869 000 zł71 m² 12 239,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w nowym budownictwie, przy ulicy Jeziornej. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 614,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego, kameralnego, urządzonego ze smakiem, nowego mieszkania na ulicy Wyżynnej w Rumi! Atuty nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

2 500 zł51 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane na drugim piętrze budynku(z windą) przy ul. Towarowej w Rumi. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Janowo,Rumia

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m2 w Rumi, janowo. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2010 roku. To propozycja idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Janowo,Rumia

699 000 zł69 m² 10 183,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi (janowo) przy ul. Krakowskiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Rumia,pomorskie

575 000 zł50 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Rumi przy ul. Janowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marzanny

Rumia,pomorskie

479 000 zł44 m² 10 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe 44,2 m2 gotowe do wprowadzenia się w kameralnym osiedlu Zapraszam na prezentację ustawnego, dwupokojowego mieszkania położonego na parterze nowoczesnego budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Biała Rzeka,Rumia

405 090 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane w budynku na nowym osiedlu w Rumii. Kameralne osiedle tworzy kompleks 10 budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Rumia,pomorskie

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Rumi, z doskonałą komunikacją i szybkim dostępem do wszystkich udogodnień miasta. Dwupokojowe: przytulna sypialnia oraz jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

539 000 zł55 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w kameralnej zabudowie z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 743,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w atrakcyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia termin odbioru: marzec 2026 Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! | *to konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Termin oddania : marzec 2026 Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! * To konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

519 000 zł55 m² 9 363,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Odbiór mieszkań w tym roku! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Subisława

Rumia,pomorskie

985 000 zł90 m² 10 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rumia - na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z komórka lokatorska i miejscem w hali garażowej. Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

495 000 zł39 m² 12 582,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Towarowej o powierzchni 39,34m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na nowoczesnym, osiedlu zaledwie 4 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

596 000 zł40 m² 14 922,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w sprzęty agd i rtv oraz meble. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Widoki znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w Rumi gotowe do zamieszkania! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie w Rumi przy ul. Żeglarzy 33a to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

455 000 zł47 m² 9 780,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 697 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w atrakcyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.