dowolna

Mieszkania z garażem Rumia - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

659 000 zł61 m² 10 789,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Rumi przy ul. Jeziornej, która łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz wyjątkową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

515 000 zł47 m² 10 978,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

799 000 zł69 m² 11 623,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami! Oferta w przygotowaniu. Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 68,74 m2 Dużym atutem mieszkania jest jego przestrzenność. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

399 000 zł41 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

806 544 zł75 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - Rumia, ul. Błoń Janowskich Atrakcyjne ceny | Bez prowizji | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia odbiór na zaraz! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne nawet dla najbardziej wymagającego klienta! Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi o pow.48m2 wykończone w wysokim standardzie! Mieszkanie znajduję się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne czteropokojowe mieszkanie, w świeżo wybudowanym budynku o powierzchni 75m2 Składa się z: salon z wyjściem na duży balkon 3 sypialnie aneks kuchenny łazienka duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

650 000 zł70 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania z dwoma balkonami położonego w kameralnym dwupiętrowym budynku w Rumi przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

495 000 zł42 m² 11 763,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w Rumi przy ul. Dębogórskiej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

1 050 000 zł88 m² 11 910,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w czterokondygnacyjnym budynku, wykończone w wysokim standardzie, ostatni poziom, cztery mieszkania na klatce, zagospodarowany 30 metrowy taras, szerokie miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdyńska

Rumia,pomorskie

650 000 zł49 m² 13 160,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

469 000 zł53 m² 8 919,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja Osiedle Janowo Park III położone jest w spokojnej, zielonej części Rumi przy ul. Błoń Janowskich. To miejsce idealne dla osób ceniących komfort życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

539 000 zł56 m² 9 642,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,9 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym w Rumi przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

645 000 zł64 m² 10 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Dębogórskiej o powierzchni 64,08m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2017 roku. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł51 m² 9 355,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,20 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m z ogródkiem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Rumia,pomorskie

480 000 zł42 m² 11 315,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestrzenne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i balkonem | garaż i komórka lokatorska | Rumia, ul. Nizinna Na sprzedaż jasne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

700 000 zł120 m² 5 824 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż słoneczne przestronne mieszkanie z czterema balkonami położone na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym w Rumi przy ulicy Kosynierów na osiedlu Rumia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

539 000 zł56 m² 9 642,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł51 m² 9 355,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

999 999 zł82 m² 12 256,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,59 m znajdujące się w Rumi, w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Janowo. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, markety, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

365 000 zł37 m² 9 975,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,59 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

349 000 zł36 m² 9 614,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

430 000 zł42 m² 10 160,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe W budynku! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w pięknej inwestycji zlokalizowanej w Rumi. To doskonała propozycja dla par, rodzin lub osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Rumia,pomorskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 51m w Rumi. Bądź pierwszym najemcą! Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z prysznicem i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

999 999 zł82 m² 12 256,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

750 000 zł63 m² 11 933,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,85 m2, zlokalizowane w Rumii przy ul. Wyżynnej, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Rumia,pomorskie

1 099 000 zł214 m² 5 135,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Rumia, ul. Hetmańska Powierzchnia całkowita: 214 m | Powierzchnia użytkowa: 150 m | Działka: 500 m Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| 2 pokoje | umeblowane | słoneczne | garaż | cicha okolica | blisko skm | piwnica | rumia | lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum Rumi, w doskonałej lokalizacji - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

569 000 zł42 m² 13 480,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Nowoczesna inwestycja z windą z 2025r. w Rumi przy ul Jeziornej, os.Modesta. Mieszkanie o pow.całkowitej 42,21m składa się z : salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

579 000 zł59 m² 9 825,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia