Mieszkanie, ul. Błoń Janowskich

Błoń Janowskich, Janowo, Rumia, pomorskie

  • 389 000 zł
  • 33,31 m²
  • 11 678,17 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Węgrz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Błoń Janowskich

Błoń Janowskich, Janowo, Rumia, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

389 000 zł

33,31 m²

11 678,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Błoń Janowskich

Zaktualizowane: 21 maja 2026

389 000 zł 33,31 m² 11 678,17 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 389 000 zł (11 678,17 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rumi)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33,31 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 400 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: ARTFLAT, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 666404

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie | Altro Ekolan | 33,31 m² | Budynek 2025 | miejsce postojowe + rowerownia

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 33,31 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z 2025 roku w inwestycji Altro dewelopera Ekolan w Rumi Janowie.

Mieszkanie znajduje się w budynku nr 15 - najlepiej usytuowanym na całym osiedlu. (...)

Agent

Aleksandra Węgrzyn

733 991...

733 991 164

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana