Mieszkanie, ul. Poznańska
Poznańska, Rumia, pomorskie
- 670 000 zł
- 63,13 m²
- 10 613,02 zł/m²
Julia Rohde
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Poznańska
Poznańska, Rumia, pomorskie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Mieszkanie, ul. Poznańska
Zaktualizowane: 23 maja 2026
670 000 zł 63,13 m² 10 613,02 zł/m²
2/4
3
1989
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1989Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 670 000 zł (10 613,02 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 63,13 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1989
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 850 zł
- Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Sandra Wiśniewska-Rompca Honey Home, zaktualizowane: 23.05.2026
- numer ogłoszenia: 945511
Lokalizacja
- Adres: Poznańska, Rumia, wejherowski, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, przystanek autobusowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,13 m², położone w doskonałej lokalizacji w centrum Rumi, przy ul. Poznańskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego budynku z 1989 roku.
Mieszkanie wyróżnia się wygodnym układem pomieszczeń, dużym balkonem oraz przynależną piwnicą, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części miasta. (...)