Mieszkanie, ul. Dębowa

Dębowa, Janowo, Rumia, pomorskie

  • 595 000 zł
  • 62,30 m²
  • 9 550,56 zł/m²

Zdjęcie

Kacper Sasiak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dębowa

Dębowa, Janowo, Rumia, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

595 000 zł

62,30 m²

9 550,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dębowa

Zaktualizowane: 19 maja 2026

595 000 zł 62,30 m² 9 550,56 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 595 000 zł (9 550,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 62,30 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2008
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 850 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dom & House, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: DH893914

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 62,30 m², położone na parterze kameralnego osiedla w spokojnej części Rumi - Janowo, przy ul. Dębowej. Lokal jest gotowy do zamieszkania i ma bardzo praktyczny układ, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dla rodziny z dziećmi, pary, osób pracujących zdalnie, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Dużym atutem mieszkania jest ogródek o powierzchni ok. (...)

Agent

Kacper Sasiak

668 691...

668 691 800

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kacper Sasiak

668 691...

668 691 800

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl