Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Opolska, Rumia, pomorskie

  • 839 000 zł
  • 83,19 m²
  • 10 085 zł/m²

Mieszkanie, ul. Opolska

Opolska, Rumia, pomorskie

zaktualizowane:
19 stycznia 2026

839 000 zł

83,19 m²

10 085 zł/m²

Mieszkanie, ul. Opolska

Zaktualizowane: 19 stycznia 2026

839 000 zł 83,19 m² 10 085 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2004
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2004

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 839 000 zł (10 085 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 83,19 m² (83,18 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2004
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Elita Nieruchomości, zaktualizowane: 19.01.2026
  •   numer ogłoszenia: 664586

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA SPRZEDAŻY - MIESZKANIE W RUMI, UL. OPOLSKA
MIESZKANIE
Na sprzedaż oferuję wyjątkowo przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 83,19 m², zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego budynku. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, ustawnością pokoi oraz gotowością do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Kontakt

Agent

Paweł Śmigielski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość