Mieszkanie Rumia
Rumia, pomorskie
- 465 266 zł
- 42,49 m²
- 10 950,01 zł/m²
Natalia Gerhmann
Skontaktuj się
Mieszkanie Rumia
Rumia, pomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Rumia
Zaktualizowane: 13 maja 2026
465 266 zł 42,49 m² 10 950,01 zł/m²
1/4
2
2026
parking publiczny / na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 465 266 zł (10 950,01 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rumi)
- Dostępne: październik 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 42,49 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Dom & House, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: DH560402
Lokalizacja
- Adres: Rumia, wejherowski, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka, morze
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju i dobrej lokalizacji.
Odbiór IV kwartał 2026
Pomieszczenia
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka
- przedpokój
Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części Rumi, w (...)
535 573...
535 573 451