Mieszkanie, ul. Błoń Janowskich
Błoń Janowskich, Janowo, Rumia, pomorskie
- 355 891 zł
- 36,79 m²
- 9 673,57 zł/m²
Tomasz Marcz
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Błoń Janowskich
Błoń Janowskich, Janowo, Rumia, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Błoń Janowskich
Zaktualizowane: 15 maja 2026
355 891 zł 36,79 m² 9 673,57 zł/m²
parter/4
2
2026
przynależne na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 355 891 zł (9 673,57 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rumi)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 36,79 m² (36,32 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Czynsz: 400 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Elita Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 168545
Opis nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Janowo Park III
Osiedle Janowo Park III to nowoczesna i kameralna inwestycja stanowiąca kontynuację cenionych etapów Janowo Park oraz Janowo Park II. To propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w spokojnym otoczeniu, z szybkim dostępem do Gdyni oraz terenów rekreacyjnych nad Zatoką Pucką.
Prezentowane mieszkanie o powierzchni 36,32 m² zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. (...)
576 665...
576 665 311