Mieszkanie, ul. Kosynierów
Kosynierów, Rumia, pomorskie
- 610 000 zł
- 52,40 m²
- 11 641,22 zł/m²
Marcin Figlarek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kosynierów
Kosynierów, Rumia, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kosynierów
Zaktualizowane: 19 maja 2026
610 000 zł 52,40 m² 11 641,22 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-23
Umów się i oglądaj swobodniej!
4/4
2
2018
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
23 maja 2026
Umów się i oglądaj swobodniej!
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2018Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 610 000 zł (11 641,22 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 52,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (10 m²), piwnica 4 m²
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: ARKADIA Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: Nowoczesne 4 piętro z ogromnym tarasem i klimatyza
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kosynierów, Rumia, wejherowski, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka, morze
- cicho
Opis nieruchomości
52,4 m² dopracowane w każdym detalu, klimatyzacja, ogromny taras z pięknym widokiem i układ, którego próżno szukać w standardowych mieszkaniach od dewelopera.
To nieruchomość dla osób, które cenią komfort, przestrzeń i funkcjonalność, a jednocześnie chcą mieszkać w nowoczesnym budynku z pełną infrastrukturą pod ręką.