dowolna

Nowe mieszkania Rumia

161 ogłoszeń

161 ogłoszeń

479 000 zł50,24 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,24 m2, położone na pierwszym piętrze budynku. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem i wysokim standardem wykończenia, co.

Szczegóły ogłoszenia

511 238 zł56,17 m² 9 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | pgródek Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł88,97 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem - 88,97 m ul. Dolna, rumi. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 88,97 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

545 400 zł54,54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

420 228 zł45,43 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie, na sprzedaż narożne mieszkanie z balkonem o pow.3,12m2 znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał 2026 r. Osiedle to nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł105 m² 6 847,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania (górnego) w zabudowie szeregowej z 2025 roku, z bardzo dużym nasłonecznionym tarasem, trzema własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61,54 m² 10 545,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

388 188 zł31,56 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Rumia. Nieruchomość o powierzchni 31,56 m to idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo-powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,89m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (21,09m ),.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł120,77 m² 6 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 120,77 m2 Planowana data odbioru mieszkania Wrzesień 2026r. Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,76 m² 10 906,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,76 m2, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

474 936 zł56,54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja nowego prestiżowego osiedla w miejscowości Rumia, w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, w pobliżu Obwodnicy Trójmiejskiej, która umożliwia szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

608 630 zł55,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim, na kameralnym osiedlu w Rumi. Mieszkanie posiada słoneczny balkon od strony południowo-wschodniej. Możliwość dokupienia komórki.

Szczegóły ogłoszenia

399 031 zł38,09 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Rumia Janowo Oferuję nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rumia Janowo, przy ul. Błoń Janowskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,59 m² 10 904,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy spokój, bliskość natury i szybki dojazd do Trójmiasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

539 172 zł53,11 m² 10 151,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,11 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji w Rumi, bezpośrednio przy Błoniach Janowskich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

417 404 zł45,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 45,37m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (22,77m ),.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46,91 m² 11 916,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. .Oferta dotyczy mieszkania 2 - pokojowego na 3 piętrze z przestronnym balkonem o wym. 8,30 m2. Tym razem w ramach zadania.

Szczegóły ogłoszenia

519 772 zł55,86 m² 9 304,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Partnerskie Biuro Sprzedaży - Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

691 104 zł75,19 m² 9 191,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

494 296 zł56,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | garaże Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46,39 m² 9 247,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

544 853 zł52,76 m² 10 327,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł61,08 m² 10 789,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

417 404 zł45,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w Rumii. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł103,48 m² 8 687,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie z antresolą i tarasem w Rumi - nowa cena! Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w cichej, ale doskonale skomunikowanej okolicy? To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

608 384 zł66,08 m² 9 206,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł79,94 m² 8 994,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w Rumi - 79,94 m2 Cena: 719 000 zł Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku w Rumi! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,74 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe 40,74m2 z ogródkiem 15m2 Możliwość zrobienia 3 pokoju. Odbiór planowany na I kwartał 2027 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

611 100 zł58,20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Nowoczesnego Mieszkania w Rumi na Osiedlu Tysiąclecia! Szukasz idealnego, nowego mieszkania w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej okolicy? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł46,39 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta w Rumi to jedna z najciekawszych propozycji na rynku tylko 9 980 zł/m za przestronne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,79m2 na I piętrze, balkon 8m2 odbiór planowany na koniec 2026 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

384 360 zł39,83 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 39,83m2 z ogródkiem o pow. 24.95m2, znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

371 076 zł39,64 m² 9 361,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleni oraz podatku pcc. Zalety: - mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem. -.

Szczegóły ogłoszenia

687 776 zł74,05 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie 4 -pokojowe Patron nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 74,05 m , położonego na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

397 620 zł44,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł134,11 m² 6 263,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.