dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rumia

531 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

531 ogłoszeń

329 000 zł42,78 m² 7 690,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,78 m2, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy na zrewitalizowanym osiedlu Zagórze w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł60,91 m² 13 117,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: dwa tarasy i balkon miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 597 000 zł124,49 m² 12 828,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: widok na morze przestronny taras na dachu i dwa balkony dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 254 000 zł124,49 m² 10 073,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: przestronny taras na dachu i dwa balkony dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

608 630 zł55,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,33 m2 w skład, którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka - Przedpokój dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł50,24 m² 9 950,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,20 m² 11 298,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje, 56M2, z ogródkiem, przystań rumia! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł61,54 m² 9 246,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 552 zł51,62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 890 zł59,21 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 485 zł39,95 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 000 zł45,95 m² 8 988,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa do 15.06.2026r! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku PCC. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł61,08 m² 9 151,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz (maj 2026) na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m w Rumi Janowie przy ul. Dokerów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy, ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

1 994 zł38,28 m² 52,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogródkiem oraz z miejscem postojowym. Posiadamy do wynajęcia nowo oddane i komfortowo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,20 m² 12 055,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,95 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: rumia, ulica Kosynierów. W bezpośrednim sąsiedztwie C.H. Port Rumia, w którym znajduje się m.in. Auchan, pepco, empik itp. Osiedle znajduje się w pobliżu drogi krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł55,10 m² 11 923,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Wyobraź sobie funkcjonalne mieszkanie, które daje Ci to, czego nie znajdziesz w innych inwestycjach w okolicy własny ogród o powierzchni aż 93 m . Najważniejsze atuty: 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł69,37 m² 10 451,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Segment 3-pokojowy | 69,4 m | Kosakowo Odbierz rabat 10 000 zł ostatnie segmenty objęte promocją. Funkcjonalny układ zapewnia wygodną przestrzeń do życia, a prywatny ogród pozwala cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 000 zł69,37 m² 9 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowy segment 3-pokojowy | 69,37 m | Kosakowo Cena lokalu uwzględnia rabat 20 000 zł pod warunkiem zawarcia umowy zobowiązującej do 30.04.2026 r. Funkcjonalny układ zapewnia wygodną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:537 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 120 m , położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł62,09 m² 10 291,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Rumia, ul. Poznańska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,09 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 800 m² 862,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. 5800m2 w Rumi. Cicha i spokojna okolica z prywatnym stawem, lasem i drogą! Aktualnie działka zabudowana jest domem o pow. 250m2. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 272 zł56,58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 56,58m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,45m ),.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,82 m² 9 835,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Rumia, ul. Szczecińska - 55,82 m2 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,82 m2, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł130 m² 5 607,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72,43 m² 11 321,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta! Oferujemy do sprzedaży bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,43m2. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne i praktycznie zaprojektowane. W lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, wykończone mieszkanie, usytuowane na - I piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Duża, komfortowa część dzienna ma powierzchnię 30 m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, od.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,60 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z dużym ogrodem w starej Rumi * 2 pokoje oddzielna kuchnia * działka 950 m * ogromny potencjał Na sprzedaż niezależny lokal mieszkalny o powierzchni 49,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł66,80 m² 9 865,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim z miejscem postojowym i komórką lokatorską - Rumia Janowo, ul. Błoń Janowskich Lokalizacja: osiedle Janowo Park to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 578 zł55,86 m² 9 301,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Partnerskie Biuro Sprzedaży - Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37,94 m² 10 780,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z balkonem | Osiedle Przy Błoniach | Euro Styl | Rumia | blisko Gdyni Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 900 zł141 m² 9 928,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko W pepper house! Działka usługowo-budowlana z warsztatem - Rumia, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 780 m , zlokalizowana bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Rumia

Rumia,pomorskie

2 500 000 zł490 m² 5 102,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Zadbany z ogromnym potencjałem i wydzielonymi mieszkaniami dom na sprzedaż o pow.całkowitej 490m2 / użytkowej 345m2 w Rumi. Działka o pow.846m2. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł61,54 m² 10 968,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł68 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow.68 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze i jest bardzo jasne i wygodne. Duża kuchnia z oknem i widokiem. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

432 800 zł541 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój dom! pod lasem! 15 min do skm! lokalizacja: działka znajduje się przy ul. Zbychowskiej w Rumi to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących miejsca na budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 204 zł37,49 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 37,49 m2 Na powierzchnię 37,49 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - Pokój - Przedpokój - Łazienka dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46,10 m² 12 776,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje, 47M2, osiedle królewskie! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z osobną kuchnią z pięknym oknem kolankowym, rozjaśniającym kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł240 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, a może nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w Rumii przy ul. Zielarskiej to propozycja, która daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł60,80 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta W biurze magic house! zapraszamy tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowo powstającym budynku na osiedlu na granicy Rumi i Redy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 560 zł55,86 m² 9 211,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo-powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem

Rumia,pomorskie

45,60 zł/m²60 m² 2 736 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 60 m2 położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej, w znakomitej lokalizacji biznesowej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 łączącej Trójmiasto.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł61,50 m² 11 691,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty - Nowoczesne wnętrza na parterze z przynależnym, prywatnym ogrodem o powierzchni 35 m . - bezpieczeństwo i komfort parkowania dzięki dwóm miejscom postojowym zlokalizowanym za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 296 zł56,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł70 m² 9 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w spokojnej części Rumi przy ul. Żwirki i Wigury. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij