dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rumia

531 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

531 ogłoszeń

876 800 zł2 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (płaski teren) o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym położona w Rumi, w strefie inwestycyjno-przemysłowej. - powierzchnia działki to 2192m2 - Media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 108 zł92 m² 7 370,74 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

4-pokojowy dom typu 4plex o powierzchni 92 m salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie 2 łazienki ogród 242 m Miejsce postojowe niezadaszone w cenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 100 zł101 m² 6 892,08 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

4-pokojowy dom typu 4plex o powierzchni 100 m salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie 2 łazienki ogród 171 m Miejsce postojowe niezadaszone w cenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 600 zł35 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Miejsce postojowe niezadaszone w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Rumii przy ulicy Pomorskiej. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,janowo'. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130,95 m² 8 018,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy na prezentację trzypoziomowego budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego na kameralnym i zadbanym osiedlu w Rumi przy ulicy Herberta. Lokalizacja Rumia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Rumia,pomorskie

20 zł/m²12,50 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla wynajmującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,20 m² 10 956,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w hali garażowej - Rumia Janowo Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł53,90 m² 9 554,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Umowa przedwstępna 3-pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - całość 545 000 zł. To bardzo dobra propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł91,70 m² 8 713 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: - mieszkanie bezczynszowe! - ogródek - kominek - przestronne dwupoziomowe mieszkanie - garaż (dodatkowo płatny 50 000 zł.) - duża piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,60 m² 10 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,60 m , położone w Rumi przy ul. Towarowej. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł71,60 m² 11 312,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko W pepper house Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 , położone w Rumi Janowie przy ul. Dębogórskiej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł151,40 m² 9 907,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego w Rumii przy ulicy Morskiej o powierzchni użytkowej 81,40m2 składające się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118,14 m² 7 017,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Osiedle domów Zapolskiej 12 w Rumi to idealny adres dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 296 zł56,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | garaże Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł250 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przestronny dom na sprzedaż o pow.250m2 w Rumi. Działka aż 5800m2! Cicha i spokojna okolica z prywatnym stawem, lasem i drogą! Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł7 787 m² 244 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł600 m² 4 917 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w Rumii Jest świetną prosperującą gotową inwestycją. Aktualnie - wszystkie dziesięć mieszkań jest wynajęte. O K O L.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 904 zł56,58 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego balansu między miejską infrastrukturą a funkcjonalnym układem wnętrza? To mieszkanie łączy przemyślany projekt z doskonałą lokalizacją. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 590 000 zł282,50 m² 5 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:804 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w miejscowości Rumia ul. Rajska 9. Dom idealny pod usługi lub wynajem długoterminowy. Dom składa się z 6 wydzielonych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

557 500 zł49,54 m² 11 253,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe położone w Rumi w zadbanym budynku i na terenie ogrodzonym. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

1 450 000 zł138,10 m² 10 499,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Oferta dostępna wyłaczniew polska nieruchomości! Prezentujemy Państwu luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 138,10 m2 w Rumia, posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł88,97 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem - 88,97 m ul. Dolna, rumi. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 88,97 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł110 m² 7 809,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w szeregowcu w Rumii nieruchomość: przestronne i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Rumia

Rumia,pomorskie

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wynajęcia o pow.250m2 w Rumi. Dom składa się z czterech kondygnacji. Podpiwniczenie zaadaptowane na pokoje z łazienką z trzema kabinami prysznicowymi i kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł110,38 m² 8 144,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house nowość premiera nowej inwestycji Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni użytkowej 110,38 m (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 620 zł56,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najnowszy etap świetnej inwestycji w Rumi! Ostatnie mieszkanie z ogródkiem! odbiór mieszkań maj 2027 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w 6 budynku osiedla Vela Park w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł77,60 m² 9 909,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 77,6 m , położonego przy ul. Marynarskiej w Rumi. Nieruchomość znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 828 zł56,17 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 56,17m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (25,33m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,24 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,24 m2. Przestrzeń w stanie deweloperskim - idealna baza do stworzenia wnętrza w pełni odpowiadającego indywidualnej wizji przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł110,37 m² 5 608,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Ceynowy

Rumia,pomorskie

499 000 zł45 m² 11 088,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 45 m Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 45 m , przeznaczony pod szeroki wachlarz działalności gospodarczych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł6 817 m² 438,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, u podnóża Góry Markowca, na szczycie której w 2023 roku zrealizowano wieżę widokową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł79,81 m² 9 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie w centrum Rumii. Atuty nieruchomości: *powierzchnia: 79,81 m *liczba pokoi: 4 *balkon + piwnica *pełne umeblowanie *gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł46,91 m² 10 978,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 800 zł136,44 m² 7 628,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

90,08 zł/m²50,51 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 50,51 m2, na parterze z witrynami, położony na Osiedlu przy Błoniach. Do wynajęcia jest lokal użytkowy znajdujący się na parterze wielorodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 000 zł45,95 m² 8 988,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł205 m² 2 919,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Na sprzedaż dom do remontu w bardzo ładnej i dogodnej lokalizacji, na atrakcyjnej działce pod lasem. Powierzchnia całkowita budynku 205,53 m2, pow. użytkowa 102,43m2. - 5 pokoi, kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł600 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:860 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4