dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rumia

541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 ogłoszeń

1 080 000 zł94,35 m² 11 446,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

2-poziomowe mieszkanie z 2024 roku Rumia Janowo główne atuty- lokalizacja w prężnie rozwijającej się części miasta Rumia - Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł54,83 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Rumi - ul. Owsiana Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej w Rumi. Bliskość Trójmiasto, a jednocześnie kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 296 zł56,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | garaże Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł59,61 m² 9 728,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59.61 m , położone przy ul. Pomorskiej w Rumi (janowo) w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

511 238 zł56,17 m² 9 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | pgródek Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł41,80 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe mieszkanie w kameralnym budynku na ul. Krakowskiej w Rumi. Salon z aneksem kuchennym. Sypialnia. Bardzo duży narożny balkon. Wyjście na balkon z obu pokoi. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38,20 m² 9 921,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! dom W spokojnej części rumii - idealny dla tych którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 957 zł112,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł68,74 m² 11 929,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Elegancki apartament o powierzchni 68,74 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku w Rumi, w bezpośrednim sąsiedztwie Aquaparku Reda. To przestrzeń zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł36,50 m² 11 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie własnościowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu w Rumi "osiedle przy błoniach", przy ulicy Błoni Janowskich, o powierzchni 36,5 m2, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

1 994 zł38,28 m² 52,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogródkiem oraz z miejscem postojowym. Posiadamy do wynajęcia nowo oddane i komfortowo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł162 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Przepiękny rodzinny dom W sercu rumi janowo, szybkie wydanie oferta dostępna tylko W naszym biurze lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi dzielnicy Janowo, przy ul. Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 467 zł28,99 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,99m2, znajdujące się na trzecim piętrze znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał 2026 r. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

349 000 zł49,55 m² 7 043,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Rumi, zlokalizowane w urokliwej kameralnej 6-cio mieszkaniowej kamienicy, która emanuje charakterem i duszą. Mieszkanie bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz,. Klient Kupujący nie pokrywa kosztów podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 60 m2, położone w spokojnej i zielonej części Rumi, przy ul. Pomorskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 590 000 zł282,50 m² 5 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:804 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w miejscowości Rumia ul. Rajska 9. Dom idealny pod usługi lub wynajem długoterminowy. Dom składa się z 6 wydzielonych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 404 zł45,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w Rumii. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rumia

Rumia,pomorskie

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

980 000 zł134 m² 7 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

180 m powierzchni całkowitej (160 m mieszkalnej) - idealne dla rodziny! największe atuty - Salon z kominkiem i wyjściem na taras otoczony drzewami - Użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rumia

Rumia,pomorskie

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł72,22 m² 10 731,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy wyjątkową, trzykondygnacyjną nieruchomość z obszernym tarasem w Rumi, które oferuje pełne udogodnienia. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77,24 m² 8 933,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stylowy parter domu przy ul. Cegielnianej w Rumi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rumia

Rumia,pomorskie

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nieruchomość po odbiorach. Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Rumia

Rumia,pomorskie

649 000 zł80,64 m² 8 048,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta W polska nieruchomości! klient kupujacy nie płaci 2 % pcc. Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe - 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 76,01 m2 w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rumia

Rumia,pomorskie

980 000 zł145,54 m² 6 733,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim (po odbiorach), w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł50,24 m² 9 950,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku w Rumi. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 900 zł141 m² 9 928,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko W pepper house! Działka usługowo-budowlana z warsztatem - Rumia, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 780 m , zlokalizowana bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł53,90 m² 9 554,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Umowa przedwstępna 3-pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - całość 545 000 zł. To bardzo dobra propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rumia

Rumia,pomorskie

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona tuż obok Parku Starowiejskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

34,50 zł/m²200 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęci budynek jednokondygnacjny położony w Rumi, idealnie nadający się do prowadzenia działalność typu zakład kosmetyczny, gabinety odnowy biologicznej, rehabilitacja, gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rumia

Rumia,pomorskie

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o pow. 134 m2 z poddaszem około 40 m2, w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rumia

Rumia,pomorskie

1 017 800 zł136,44 m² 7 459,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77,60 m² 12 629 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralny apartament z kominkiem i ogrodem - elegancja, prywatność i wyjątkowy styl | Rumia, ul. Marzanny Są miejsca, które od pierwszej chwili budzą poczucie spokoju i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku w Rumi! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł113,20 m² 7 588,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).