dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rumia

540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

540 ogłoszeń

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,79m2 na I piętrze, balkon 8m2 odbiór planowany na koniec 2026 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,77 m² 12 547,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu królewskim przy ul. Dębogórskiej w Rumi, w spokojnej dobrze zlokalizowanej okolicy. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy

Rumia,pomorskie

6 900 000 zł850 m² 8 117,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

<!-startfragment-> Dochodowy pensjonat 800 m | Centrum Rumi Na sprzedaż funkcjonujący, w pełni operacyjny pensjonat zlokalizowany w centrum Rumi przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł38,74 m² 11 151,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w inwestycji Osiedle Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

701 541 zł74,66 m² 9 396,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rumia Janowo Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 80,5m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal jest wykończony, aktualnie wynajmowany, co stanowi doskonałą okazję inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł55,35 m² 13 712,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostepna tylko W pepper house! atuty tej wyjatkowej nieruchomości: - doskonała lokalizacja, świetne połączenie komunikacyjne z bliskością stacji skm. - pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycjnym! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 220 m2 (użytkowej 166m2), działka 362 m2, położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł582 m² 994,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: dzielnica Stara Rumia to cicha i spokojna okolica. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, tereny zielone i sportowo-rekreacyjne, niedaleko do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rumia- mieszkanie do wynajęcia 34m2, utrzymane w przyjemnej, naturalnej kolorystyce. Położone na osiedlu w kompleksie budynków jednorodzinnych, pełną infrastrukturą techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 952 zł104,68 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W zabudowie szeregowej 3 poziomy, odbory wiosna 2026r. Lokalizacja Inwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to świetna lokalizacja wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118,87 m² 6 974,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Klient Nowa inwestycja przy ul. Zapolskiej w Rumi to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu w kameralnym, bezpiecznym otoczeniu - z pełną infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł186 m² 6 983,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy do sprzedaży elegancki dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi uwaga: więcej zdjęć na naszej stronie - zapraszamy okolica Idealne miejsce dla rodziny, spokojna dzielnica domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł282 m² 4 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne i jasne wnętrza - zabudowa kuchenna wysokiej jakości - dwa niezależne wejścia - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł87,53 m² 36,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem w Rumi Janowo. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 87 m2 położone na pierwszym piętrze domu dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł85 m² 6 341,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze o powierzchni 56,77 m2 w odświeżonej kamienicy w Rumi. Budynek przeszedł remont elewacji oraz dachu, co znacząco podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,20 m² 11 647,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m , zlokalizowane w centrum Rumi przy ul. ks. Lucjana Gierosa, na ostatnim 2 piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Stwosza

Rumia,pomorskie

1 948 000 zł408 m² 4 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Rumia | 279 m | działka 810 m Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Rumia przy ul. Wita Stwosza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks 10 budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

1 450 000 zł138,10 m² 10 499,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Oferta dostępna wyłaczniew polska nieruchomości! Prezentujemy Państwu luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 138,10 m2 w Rumia, posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35,50 m² 9 859,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - możliwość zakupu nieruchomości przez osobę nie posiadającą obywatelstwa polskiego! Składa się z salonu z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42,80 m² 7 686,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 339 000 zł metraż 42 80 m2 Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 997 zł700 m² 4 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Nieruchomość usytuowana w Rumi przy głównej trasie Szczecin - Gdynia. Obiekt dwukondygnacyjny składający się z pow. handlowej na parterze: 400 m2 + 100 m2 zaplecze (obecnie funkcjonujące od.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł493 m² 768,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna w Pepper House! Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - ślepa uliczka - funkcjonalny układ - przestronna działka - zabudowana domkiem gospodarczym Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł42,80 m² 7 453,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Rumii do remontu. (z możliwością zrobienia 3 pokoi) W okolicy kamienicy tereny zielone i liczne punkty usługowe. Pomieszczenia - Salon - Pokój - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,20 m² 12 055,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 776 zł74,05 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie 4 -pokojowe Patron nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 74,05 m , położonego na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63,41 m² 10 077,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Rumia, ul. Gdańska | 63,41 m Oferuję na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Rumi, przy ul. Gdańskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 800 zł136,44 m² 7 628,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamknięte osiedle domów w zabudowie szeregowej w Rumii. Doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, punktów usługowych, szkoły i przedszkola. Domy dwupoziomowe, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł6 817 m² 438,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, u podnóża Góry Markowca, na szczycie której w 2023 roku zrealizowano wieżę widokową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 507 zł55,86 m² 9 103,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł61,08 m² 10 789,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

2 829 000 zł5 658 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka, w pięknym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w ekskluzywnym sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość dla konesera, który będzie umiał.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Nakłady inwestycyjne! Budynek gastronomiczny o pow. 40 m2 w centrum Rumi. Budynek znajduję się na dużym osiedlu przy głównej ulicy w ciągu motoryzacyjno-pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

555 190 zł941 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście działek - istnieje możliwość wyboru lokalizacji i metrażu. Dostępne działki o powierzchni m.in: 514m2, 509 m2, 539 m2, 888 m2, 1018 m2, 1326 m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł110,37 m² 6 342,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 110 m2, zlokalizowany w miejscowości Dębogórze Wybudowania przy samej granicy z Rumią. Nieruchomość bezczynszowa, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł134,11 m² 6 263,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona jest Rumi tuż obok Parku Starowiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Rumia,pomorskie

8 500 000 zł792 m² 10 732,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:720 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną - prosperujący Hotel położony w Rumi przy ulicy Sobieskiego usytuowany w Białym Dworku, budynku wzniesionym w 1903 roku. W 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł68 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow.68 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze i jest bardzo jasne i wygodne. Duża kuchnia z oknem i widokiem. Salon.