dowolna

Mieszkania Rumia Janowo

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 400 zł41,59 m² 57,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w Rumi Janowo przy ul.Żeglarzy BUDYNEK: Budownictwo z 2022r. Zadbana klatka, zabezpieczona domofonem. Osiedle monitorowane, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł52,50 m² 8 361,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na pierwszym piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Zielone Błonia w Rumi. Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł60,60 m² 8 399,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na parterze, z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Zielone Błonia w Rumi. Zielone Błonia III to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł44,32 m² 9 453,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na drugim piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Zielone Błonia w Rumi. Zielone Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe | 68,64 M | rumia janowo, ul. Krakowska Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do miasta i natury? To mieszkanie jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie, na sprzedaż narożne mieszkanie z balkonem o pow.3,12m2 znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał 2026 r. Osiedle to nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 39,83m2 z ogródkiem o pow. 24.95m2, znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,99m2, znajdujące się na trzecim piętrze znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał 2026 r. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 079 zł37,87 m² 9 798,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Najważniejsze atuty Wszystko pod ręką: biedronka, apteka, siłownia, kawiarnia, stomatolog, paczkomat na piechotę. Granica Gdyni 2 minuty samochodem, skm 5 minut rowerem. Podwyższony standard: duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 891 zł36,32 m² 9 798,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 891 zł36,32 m² 9 798,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł66,80 m² 9 865,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim z miejscem postojowym i komórką lokatorską - Rumia Janowo, ul. Błoń Janowskich Lokalizacja: osiedle Janowo Park to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 891 zł36,79 m² 9 673,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Janowo Park III Osiedle Janowo Park III to nowoczesna i kameralna inwestycja stanowiąca kontynuację cenionych etapów Janowo Park oraz Janowo Park II. To.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 60m z dodatkowym pokojem.Rumia ul.pomorska Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 60m 2 położone na 4 piętrze, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z ogródkiem! Idealne mieszkanie dla singla: - oddzielna kuchnia - pełne wyposażenie w agd: lodówka, piekarnik, płyta ind. zmywarka - ustawny pokój z wyjściem do ogródka Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł27,40 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 27,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Filtrowej w Rumi. Idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi (janowo) przy ul. Krakowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Oferta przestronnego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł52,76 m² 12 831,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wysoki standard i ogródek w prestiżowej Rumi - miejsce w hali i komórka w cenie opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,76 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł33,31 m² 11 678,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie | Altro Ekolan | 33,31 m | Budynek 2025 | miejsce postojowe + rowerownia Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 33,31.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

555 000 zł40,53 m² 13 693,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój, - powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

589 000 zł59,61 m² 9 880,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na parterze w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji Rumi Janowa. Nieruchomość 59,61 m2 składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i wygodnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł62,30 m² 9 550,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 62,30 m , położone na parterze kameralnego osiedla w spokojnej części Rumi - Janowo, przy ul. Dębowej. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł59,61 m² 7 045,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Mieszkanie 3 pokoje z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł71,60 m² 11 312,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko W pepper house Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 , położone w Rumi Janowie przy ul. Dębogórskiej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł72,72 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dostepna tylko W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (janowo).

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł85 m² 9 282,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - 4 pokoje w nowym budownictwie, - przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji, - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 204 zł37,49 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 37,49 m2 Na powierzchnię 37,49 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - Pokój - Przedpokój - Łazienka dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką przy Błoniach Janowskich Wynajmę komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 814 zł55,06 m² 10 239,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 55,06 m2 Na powierzchnię 55,06 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - Pokój - Pokój - Przedpokój - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Najpełniejsze i najszybciej aktualizowane informacje o ofercie znajdziesz na stronie toberent. To jedyne miejsce, gdzie status zmienia się w czasie rzeczywistym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,20 m² 10 956,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w hali garażowej - Rumia Janowo Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 076 zł39,64 m² 9 361,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleni oraz podatku pcc. Zalety: - mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem. -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,43 m² 11 511,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Warszawskiej w Rumi, dzielnica Janowo Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem oraz wyjściem na balkon, 2 niezależne pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł55,35 m² 13 712,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostepna tylko W pepper house! atuty tej wyjatkowej nieruchomości: - doskonała lokalizacja, świetne połączenie komunikacyjne z bliskością stacji skm. - pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 60 m2, położone w spokojnej i zielonej części Rumi, przy ul. Pomorskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł109,29 m² 8 408,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mamy dla Państwa w ofercie bezczynszowe, dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 109,29 m2 w Rumi przy ulicy Rajskiej! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł68,64 m² 10 154,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkań 2- i 3-pokojowych Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,6m2 podzielone na salon z aneksem, sypialnia z wyjściem na balkon oraz dodatkowa przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł59,61 m² 11 558,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta W przygotowaniu - zdjęcia wkrótce! oferta wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł59,61 m² 9 560,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59.61 m , położone przy ul. Pomorskiej w Rumi (janowo) w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł120,77 m² 6 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 120,77 m2 Planowana data odbioru mieszkania Wrzesień 2026r. Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 660 zł49,82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI- - POLEĆ.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł78,82 m² 10 898,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 78,82 m z prywatnym ogródkiem 20 m , położonego na kameralnym osiedlu Rajskie Zacisze w Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,90 m² 9 393,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Dąbrowskiego w Rumii, dzielnica Janowo Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon i zejściem do przydomowego ogródka, 2 niezależne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij