dowolna

Mieszkania w centrum Rumia - Oferty sprzedaży i najmu

141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

141 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł70,27 m² 12 081,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,27 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Ostoja w Rumi przy ul. Jeziornej, realizowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł45,11 m² 13 300,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na cenionym Osiedlu Ostoja w Rumi z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98,62 m² 7 087,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej ok. 98,6 m , położone w Rumi przy ul. Wiązowej -.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe | 68,64 M | rumia janowo, ul. Krakowska Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do miasta i natury? To mieszkanie jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 000 zł35,38 m² 12 973,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane w samym centrum Rumi. Lokal jest obecnie w trakcie kapitalnego remontu, co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jest 3 pokojowe atrakcyjne mieszkanie ( 68 m2) w centrum Rumi mieszczące się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Rumia Park budynek Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jeziornej w Rumi. Osiedle: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł62,15 m² 10 619,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kupujący nie placi prowizji! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu - zakup możliwy dla obywateli spoza uni europejskiej. Rumia - janowo Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł103,79 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z aneksem Rumia

Rumia,pomorskie

799 000 zł113 m² 7 070,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z 2020 roku, położone na ogrodzonym osiedlu Camellia w Rumi. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrą ekspozycją względem stron.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Rumia

Rumia,pomorskie

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

465 266 zł42,49 m² 10 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 312 zł35,32 m² 11 022,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate prezentuje mieszkanie na wynajem w Rumi przy ul. Partyzantów. Lokalizacja: ul. Partyzantów w Rumi to typowo mieszkalna część miasta z przewagą domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty nieruchomości: wygoda i funkcjonalność: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń Komfort cieplny.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł36,81 m² 11 953,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje w centrum Rumi - kamienica z klimatem i garażem! Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Szukasz mieszkania z duszą , które łączy spokój z miejską.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53,91 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dla maksymalnie 4 osób - najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy. Dostępne od 1 lipca Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, położone blisko centrum Rumii, pod lasem. Osiedle Jachtowa stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70,70 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowy apartament wielkości 70,7m powierzchni użytkowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze budynku wielorodzinnego z 4 lokalami użytkowymi.Orientacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł56,81 m² 10 315,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

608 630 zł55,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,33 m2 w skład, którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka - Przedpokój dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł50,24 m² 9 950,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,20 m² 11 298,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje, 56M2, z ogródkiem, przystań rumia! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł61,54 m² 9 246,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 000 zł45,95 m² 8 988,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa do 15.06.2026r! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku PCC. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł61,08 m² 9 151,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 994 zł38,28 m² 52,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogródkiem oraz z miejscem postojowym. Posiadamy do wynajęcia nowo oddane i komfortowo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,20 m² 12 055,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72,43 m² 11 321,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta! Oferujemy do sprzedaży bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,43m2. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne i praktycznie zaprojektowane. W lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, wykończone mieszkanie, usytuowane na - I piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Duża, komfortowa część dzienna ma powierzchnię 30 m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł61,54 m² 10 968,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 204 zł37,49 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 37,49 m2 Na powierzchnię 37,49 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - Pokój - Przedpokój - Łazienka dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46,10 m² 12 776,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje, 47M2, osiedle królewskie! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z osobną kuchnią z pięknym oknem kolankowym, rozjaśniającym kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo-powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 296 zł56,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,20 m² 10 956,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w hali garażowej - Rumia Janowo Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł71,60 m² 11 312,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko W pepper house Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 , położone w Rumi Janowie przy ul. Dębogórskiej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł88,97 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem - 88,97 m ul. Dolna, rumi. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 88,97 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 620 zł56,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najnowszy etap świetnej inwestycji w Rumi! Ostatnie mieszkanie z ogródkiem! odbiór mieszkań maj 2027 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w 6 budynku osiedla Vela Park w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,24 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,24 m2. Przestrzeń w stanie deweloperskim - idealna baza do stworzenia wnętrza w pełni odpowiadającego indywidualnej wizji przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł79,81 m² 9 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie w centrum Rumii. Atuty nieruchomości: *powierzchnia: 79,81 m *liczba pokoi: 4 *balkon + piwnica *pełne umeblowanie *gotowe do.