dowolna

Mieszkania w nowym bloku Rumia - Oferty sprzedaży lub najmu

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 712,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Teraz 20 000 zł taniej. Nowa cena 799 000 złna sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Rumia, os. Marine Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Rumia,pomorskie

929 000 zł104 m² 8 951 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia. Lokalizacja osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Janowo,Rumia

525 000 zł41 m² 12 804,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości.*** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40.7 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Lotnisko,Rumia

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkanie w pełnej strukturze miejskiej, dobrze skomunikowanego z Trójmiastem ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku to ogłoszenie jest dla Ciebie. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sienkiewicza

Rumia,pomorskie

879 000 zł97 m² 9 034 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia. Lokalizacja osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sobieskiego

Janowo,Rumia

619 000 zł56 m² 11 113,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

425 000 zł31 m² 13 843,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane na zamkniętym, spokojnym osiedlu w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

745 000 zł60 m² 12 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 60 m | Eurostyl 2024 | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jachtowa

Rumia,pomorskie

620 000 zł52 m² 11 838,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,37 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu 2-pokojowym w Rumi przy ul.Jeziornej. To idealna propozycja dla pary ceniącej komfort, estetykę oraz funkcjonalne rozwiązania. Na wynajem wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

999 000 zł104 m² 9 625,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

625 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - dwa Balkony - 300m od C.H. Auchan - 300m od przystanku autobusowego - Gotowe do wprowadzenia lokalizacja: mieszkanie w nowo wybudowanej nowoczesnej inwestycji młoda rumia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

639 000 zł56 m² 11 412,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa oferta W miocasa! Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie przy ulicy Dębogórskiej w Rumi. Lokal został wykończony z dbałością o każdy detal, ma powierzchnię 55,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Rumia,pomorskie

612 000 zł61 m² 9 983,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas *** szybki termin wydania! konkurencyjna cena! Komfortowe i przestronne 2-pok.mieszkanie z klimatyzacyjną w Rumi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na spokojnym i kameralnym osiedlu Widoki w Rumii, zrealizowanym przez Euro Styl. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

835 000 zł98 m² 8 520 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz wyjątkowego, przestronnego, całkowicie wykończonego mieszkania w kameralnej inwestycji z dala od zgiełku miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

935 000 zł97 m² 9 609 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

619 000 zł51 m² 12 115,90 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia | Nowoczesne osiedle | Świetna okolica | Idealna pod inwestycje Na sprzedaż dwustronne nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z ekspozycją południowo- wschodnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachtowa

Rumia,pomorskie

599 000 zł57 m² 10 536,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa oferta W mio casa! Mieszkanie z namiastką domu? Jeśli szukasz nieruchomości z osobnym wejściem i klatką schodową, poddaszem, na kameralnym i spokojnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oddanie już w sierpniu tego roku idealna okazja dla osób, które chcą wprowadzić się szybko i bez czekania! Zakup bezpośrednio od dewelopera oznacza brak podatku pcc oraz brak prowizji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 546,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 4 pokojowe mieszkanie narożne w stanie deweloperskim w Rumii, o powierzchni 88,93 m2 z bardzo dużym balkonem (32 m2) w cenie 849 000 zł/brutto. Główne atuty: - odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Janowo,Rumia

641 000 zł63 m² 10 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 2/3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie w najbliższym czasie zostanie wykończone. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

794 000 zł55 m² 14 358 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w sąsiedztwie centrum miasta na terenie kompleksu Novum Rumia. Nieruchomość cechuje doskonała lokalizacja, bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 4 pokojowe: - salon z aneksem - 27,46 m - Korytarz- 12,04 m - Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odbiór już w czerwcu tego roku mieszkanie dostępne praktycznie od zaraz! Zakup bezpośrednio od dewelopera, co oznacza brak podatku pcc oraz brak prowizji. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Rumia,pomorskie

220 000 zł16 m² 14 120,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kompaktowy lokal inwestycyjny o powierzchni 15,5 m , położony w nowo powstałym kompleksie renton przy ul. Głogowej w Rumi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

620 000 zł111 m² 5 585,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w miejscowości Dębogórze Wybudowanie. Miejscowość położona blisko terenów zielonych, umożliwiających spacery oraz inne formy aktywnego wypoczynku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub pewnej inwestycji w jednej z najlepszych lokalizacji w Rumi? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,80 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, 68 m2 - Rumia Park (2009). Komfortowe mieszkanie na 2. piętrze w zadbanym, strzeżonym i monitorowanym kompleksie Rumia Park, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

519 000 zł41 m² 12 649,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi, dzielnica Janowo. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - doskonała lokalizacja - rumia centrum! Na wynajem atrakcyjna nieruchomość położona w świetnie skomunikowanej części miasta Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

869 000 zł71 m² 12 239,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w nowym budownictwie, przy ulicy Jeziornej. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 614,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego, kameralnego, urządzonego ze smakiem, nowego mieszkania na ulicy Wyżynnej w Rumi! Atuty nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rumia,pomorskie

455 000 zł47 m² 9 780,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rumia | ul. Dolna | Osiedle Bursztynowy Park Nowa inwestycja w sercu dynamicznie rozwijającej się Rumi miejsce stworzone z myślą o komforcie życia i bezpieczeństwie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

2 500 zł51 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane na drugim piętrze budynku(z windą) przy ul. Towarowej w Rumi. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kalinowa

Janowo,Rumia

989 000 zł79 m² 12 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 78,82 m z prywatnym ogródkiem 20 m , położonego na kameralnym osiedlu Rajskie Zacisze w Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Janowo,Rumia

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m2 w Rumi, janowo. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2010 roku. To propozycja idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie położone w prężnie rozwijającej się części miasta. Blisko do przystanku autobusowego, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

710 000 zł60 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 59,64 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z 2022 roku, wyposażonego w windę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

2 230 zł41 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek z 2020r Willbud usytuowany bezpośrednio przy błoniach, duży balkon z widokiem na zieleń. Przystanek autobusowy R, j, 83,87. Mieszkanie na 3, ostatnim piętrze, ciche, spokojni sąsiedzi.