dowolna

Mieszkania w nowym bloku Rumia - Oferty sprzedaży lub najmu

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Rumia,pomorskie

575 000 zł50 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Rumi przy ul. Janowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

2 500 zł41 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Husarskiej w Rumi. Nowe I duży balkon | winda I wysoki standard | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

805 000 zł75 m² 10 790,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem / Rumia Cena: 805 000 zł Powierzchnia: 76,60 m2 Ogród: ok. 100 m2 Rok budowy: 2010 Piętro: parter Wysokość pomieszczeń: 2,54 m Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Biała Rzeka,Rumia

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż trzypokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w doskonale skomunikowanej Rumii. Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 52 m znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Lotnisko,Rumia

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkanie w pełnej strukturze miejskiej, dobrze skomunikowanego z Trójmiastem ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku to ogłoszenie jest dla Ciebie. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

349 000 zł32 m² 10 761,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z miejską wygodą? Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w najbardziej pożądanej części Rumii -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

885 000 zł98 m² 9 030,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz wyjątkowego, przestronnego, całkowicie wykończonego mieszkania w kameralnej inwestycji z dala od zgiełku miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zagórze,Rumia

474 000 zł47 m² 9 987,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa oferta tylko W miocasa! Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem i pięknym widokiem na las oraz panoramę miasta! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marzanny

Rumia,pomorskie

479 000 zł44 m² 10 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe 44,2 m2 gotowe do wprowadzenia się w kameralnym osiedlu Zapraszam na prezentację ustawnego, dwupokojowego mieszkania położonego na parterze nowoczesnego budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

459 999 zł41 m² 11 318,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Rumia, ul. Husarska 21 Powierzchnia: 40,64 m2 Piętro: 3 / budynek z windą Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem + przytulna sypialnia) Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janowo,Rumia

2 200 zł39 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe ul Spacerowa w Rumi. Budynek z 2025 roku z windą, parking ogólnodostępny. Powierzchnia 38,82m2. Mieszkanie będzie wynajmowane pierwszy raz, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

584 000 zł56 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2 piętrze w szeregowcu z 2018 roku. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Biała Rzeka,Rumia

405 090 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane w budynku na nowym osiedlu w Rumii. Kameralne osiedle tworzy kompleks 10 budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Władysława Jagiełły

Rumia,pomorskie

830 000 zł78 m² 10 627,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Najważniejsze atuty Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie i estetyce. Spójne wnętrze, wysokiej klasy materiały i pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Lotnisko,Rumia

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Lotnisko,Rumia

659 000 zł63 m² 10 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne 3 pokoje z ogródkiem w Rumi, dzielnica Lotnisko. Położone w kameralnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej, bezpośrednio przy terenach zielonych, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Rumia,pomorskie

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Rumi, z doskonałą komunikacją i szybkim dostępem do wszystkich udogodnień miasta. Dwupokojowe: przytulna sypialnia oraz jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | 58 m | Osiedle Królewskie | Balkon | Winda | Gotowiec inwestycyjny z gwarantowanym przychodem Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

349 000 zł32 m² 10 761,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

729 000 zł121 m² 6 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Rumi przy ul. Dereniowej. Powstająca nieruchomość, to budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 3 pokojowe: - salon z aneksem - 22,64 m - Korytarz- 10,58 m - Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4 piętrze z 4 w nowoczesnym budynku z 2019 roku z windą. Osiedle Królewskie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w świetnej lokalizacji! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Torowej, w świetnie skomunikowanej części miasta. Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie, rumia/janowo ul. Błoń Janowskich mieszkanie: 2 pokojowe nowe mieszkanie, po remoncie, nigdy wcześniej nieużywane. Nowoczesny budynek z 2025 roku. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

539 000 zł55 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w kameralnej zabudowie z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rumia,pomorskie

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

| dwupoziomowe | wykończone | przy lesie | cicha okolica | rumia | Oferuję przestronne mieszkanie położone w kameralnym budynku wielorodzinnym przy ul. Jachtowej w Rumi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1 piętrze. Mieszkanie wolne od 01.03.2026 r. Budynek z 2022 roku, wykonany z cegły, zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Subisława

Rumia,pomorskie

985 000 zł90 m² 10 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rumia - na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z komórka lokatorska i miejscem w hali garażowej. Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

495 000 zł39 m² 12 582,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Towarowej o powierzchni 39,34m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na nowoczesnym, osiedlu zaledwie 4 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Zagórze,Rumia

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumi - Zagórze. Mieszkanie znajduje się na piętrze w budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

596 000 zł40 m² 14 922,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w sprzęty agd i rtv oraz meble. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Widoki znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w Rumi gotowe do zamieszkania! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie w Rumi przy ul. Żeglarzy 33a to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę.