dowolna

Mieszkania z ogródkiem Rumia - Oferty mieszkań z działeczką

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł34,50 m² 10 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. Oferta dotyczy mieszkania o pow 34,50 m2 w cenie 369 000 pln Tym razem w ramach zadania inwestycyjnego powstanie 5 - kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł134 m² 8 723,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

<!-startfragment-> Słoneczny dom z ogrodem i kominkiem | Rumia- 15 min do plaży! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej wynoszącej 134,11.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

568 000 zł48 m² 11 955,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z prywatnym ogrodem oraz własnym miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stara Rumia,Rumia

899 000 zł111 m² 8 096,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż: 4-pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 111,03 m (powierzchnia mieszkalna: 70,85 m + dodatkowa przestrzeń użytkowa: 40,18 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Janowo,Rumia

519 097 zł53 m² 9 774 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Poprowadzę Państwa przez cały proces zakupu tej nieruchomości, a doradca finansowy przygotuje ofertę kredytową z 15 banków za darmo. Zobacz cenne informacje na końcu ogłoszenia. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdyńska

Rumia,pomorskie

545 000 zł52 m² 10 572,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,55 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

770 000 zł67 m² 11 444,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem 300 m Leśna Zatoka, rumia Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,28 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 150 zł53 m² 40,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni około 53 m , znajdujące się w Rumi, w spokojnej i zielonej okolicy. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

580 000 zł40 m² 14 676,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażonego w sprzęty agd i rtv oraz meble z prywatnym miejscem w hali garażowej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

629 000 zł62 m² 10 072,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem i świetnym układem pomieszczeń - rumia lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Rumi na nowoczesnym osiedlu Vela Park. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

577 000 zł40 m² 14 446,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w sprzęty agd i rtv oraz meble. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Widoki znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Rumi przy ul.Jeziornej. Nieruchomość o powierzchni 34m2 znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku, na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

1 250 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny dom szeregowy z ogrodem | wysoki standard | garaż | poddasze do aranżacji Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Żurawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

729 000 zł62 m² 11 853,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty - Nowoczesne mieszkanie na parterze z prywatnym ogrodem 35 m . - dwa miejsca postojowe za bramą zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. - ogrzewanie pompą ciepła to komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

479 000 zł44 m² 10 812,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie z ogródkiem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na strzeżonym osiedlu Rumia Park w Rumi - w pobliżu sklepów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janowo,Rumia

349 000 zł32 m² 10 761,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z miejską wygodą? Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w najbardziej pożądanej części Rumii -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

455 000 zł47 m² 9 780,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Zakup bezpośrednio od dewelopera Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Janowo,Rumia

549 584 zł49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru 2027r. Możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie w Rumi zlokalizowane na pograniczu Gdyni - idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Lotnisko,Rumia

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkanie w pełnej strukturze miejskiej, dobrze skomunikowanego z Trójmiastem ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku to ogłoszenie jest dla Ciebie. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

425 000 zł31 m² 13 843,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane na zamkniętym, spokojnym osiedlu w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jachtowa

Rumia,pomorskie

620 000 zł52 m² 11 838,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,37 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Rumia,pomorskie

612 000 zł61 m² 9 983,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas *** szybki termin wydania! konkurencyjna cena! Komfortowe i przestronne 2-pok.mieszkanie z klimatyzacyjną w Rumi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

619 000 zł51 m² 12 115,90 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia | Nowoczesne osiedle | Świetna okolica | Idealna pod inwestycje Na sprzedaż dwustronne nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z ekspozycją południowo- wschodnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, 68 m2 - Rumia Park (2009). Komfortowe mieszkanie na 2. piętrze w zadbanym, strzeżonym i monitorowanym kompleksie Rumia Park, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

519 000 zł41 m² 12 649,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi, dzielnica Janowo. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kalinowa

Janowo,Rumia

989 000 zł79 m² 12 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 78,82 m z prywatnym ogródkiem 20 m , położonego na kameralnym osiedlu Rajskie Zacisze w Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

805 000 zł75 m² 10 790,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem / Rumia Cena: 805 000 zł Powierzchnia: 76,60 m2 Ogród: ok. 100 m2 Rok budowy: 2010 Piętro: parter Wysokość pomieszczeń: 2,54 m Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Lotnisko,Rumia

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

349 000 zł32 m² 10 761,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Lotnisko,Rumia

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Lotnisko,Rumia

659 000 zł63 m² 10 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne 3 pokoje z ogródkiem w Rumi, dzielnica Lotnisko. Położone w kameralnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej, bezpośrednio przy terenach zielonych, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

349 000 zł32 m² 10 761,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

729 000 zł121 m² 6 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Rumi przy ul. Dereniowej. Powstająca nieruchomość, to budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w świetnej lokalizacji! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Torowej, w świetnie skomunikowanej części miasta. Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

596 000 zł40 m² 14 922,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

455 000 zł47 m² 9 780,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Rumia, ul. Jeziorna Na wynajem oferuję nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m na parterze, zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego

Rumia,pomorskie

819 000 zł100 m² 8 165,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem | w pełni umeblowane | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca wygodę mieszkania w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rumia

Rumia,pomorskie

469 999 zł113 m² 4 159,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 98 m , plus piwnica - razem 113 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu. Posiada balkon, piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka o powierzchni 34,50 m z ogródkiem 28,00 m , położona w dynamicznie rozwijającej się i świetnie skomunikowanej części Rumii. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

595 000 zł40 m² 15 055,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażonego w sprzęty agd i rtv oraz meble z prywatnym miejscem zewnętrznym i komórką.