dowolna

Mieszkania z ogródkiem Rumia - Oferty mieszkań z działeczką

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,74 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna Inwestycja w Sercu Rumii - Odbiór I kwartał 2027! Szukasz idealnego miejsca do życia, które połączy nowoczesną architekturę z doskonałą lokalizacją? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł54,83 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na drugim piętrze budynku. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem i wysokim standardem wykończenia, co gwarantuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,90 m² 9 393,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Dąbrowskiego w Rumii, dzielnica Janowo Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon i zejściem do przydomowego ogródka, 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Dębogórze - Wybudowanie, na granicy administracyjnej z miejscowością Rumia. Duży metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

508 507 zł55,86 m² 9 103,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49,16 m² 8 544 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,16 m (powierzchnia całkowita zgodnie z księgą wieczystą: 58,80 m ), usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,89m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (21,09m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł46,39 m² 8 989,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51,93 m² 10 976,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m2, znajdujące się na kameralnym i spokojnym osiedlu w Rumi przy ulicy Jachtowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,39 m² 10 756,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł105 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł77,60 m² 10 051,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania, które zapewni wygodę życia, dużo przestrzeni, prywatność i możliwość własnej aranżacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,90 m² 9 393,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

U nas Na sprzedaż funkcjonalna 3-pokojowa nieruchomość z ogródkiem znajdująca się na parterze budynku 4-piętrowego. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, 10 minut pieszo od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 400 zł54,54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona jest Rumi tuż obok Parku Starowiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł46,39 m² 9 247,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 952 zł104,68 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W zabudowie szeregowej 3 poziomy, odbory wiosna 2026r. Lokalizacja Inwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to świetna lokalizacja wśród.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46,19 m² 9 850,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi! Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł59,61 m² 12 162,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77,24 m² 8 933,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stylowy parter domu przy ul. Cegielnianej w Rumi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,27 m² 9 732,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy na prezentację słonecznego dwupokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym w Rumi przy ulicy Saperów. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł76,60 m² 10 182,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

U nas Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem / Rumia Cena: 780 000 zł Powierzchnia: 76,60 m2 Ogród: 106 m2 Rok budowy: 2010 Wysokość pomieszczeń: 2,54 m Ogrzewanie: gazowe Internet:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł46,91 m² 11 916,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł77,60 m² 10 051,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,6m w centrum Rumi. świetna lokalizacja 10min skm! ogród dla mieszkańców (tylko 4 rodziny w budynku); teren zamknięty, dostęp tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł46,91 m² 11 916,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. .Oferta dotyczy mieszkania 2 - pokojowego na 3 piętrze z przestronnym balkonem o wym. 8,30 m2. Tym razem w ramach zadania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 360 zł39,83 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 39,83m2 z ogródkiem o pow. 24.95m2, znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 384 zł66,08 m² 9 206,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Partnerskie Biuro Sprzedaży - Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,94 m² 8 744,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 86,86m2 Planowana data odbioru mieszkania to II kwartał 2027r Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,24 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,24 m2, położone na pierwszym piętrze budynku. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem i wysokim standardem wykończenia, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

369 000 zł34,50 m² 10 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł72,72 m² 11 262,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dostepna tylko W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (janowo).

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona tuż obok Parku Starowiejskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77,60 m² 12 629 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralny apartament z kominkiem i ogrodem - elegancja, prywatność i wyjątkowy styl | Rumia, ul. Marzanny Są miejsca, które od pierwszej chwili budzą poczucie spokoju i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł55,35 m² 13 712,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostepna tylko W pepper house! atuty tej wyjatkowej nieruchomości: - doskonała lokalizacja, świetne połączenie komunikacyjne z bliskością stacji skm. - pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł85 m² 6 341,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze o powierzchni 56,77 m2 w odświeżonej kamienicy w Rumi. Budynek przeszedł remont elewacji oraz dachu, co znacząco podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł61,08 m² 10 789,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł134,11 m² 6 263,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,74 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe 40,74m2 z ogródkiem 15m2 Możliwość zrobienia 3 pokoju. Odbiór planowany na I kwartał 2027 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł61,54 m² 10 545,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij