Mieszkanie, ul. Roszczynialskiego
Roszczynialskiego, Rumia, pomorskie
- 440 000 zł
- 36,81 m²
- 11 953,27 zł/m²
Iga Jedynak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Roszczynialskiego
Roszczynialskiego, Rumia, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Roszczynialskiego
Zaktualizowane: 12 maja 2026
440 000 zł 36,81 m² 11 953,27 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/3
2
1955
garaż wolnostojący
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1955Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 440 000 zł (11 953,27 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 36,81 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1955 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, wielopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Ratajczak Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: R-273899
Lokalizacja
- Adres: Roszczynialskiego, Rumia, wejherowski, pomorskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
2 pokoje w centrum Rumi - kamienica z klimatem i garażem!
Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360!
Szukasz mieszkania z duszą , które łączy spokój z miejską wygodą? Mamy idealną propozycję w centrum Rumi! To dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z lat 50. oferuje nie tylko przestrzeń do życia, ale i mnóstwo dodatkowych udogodnień, których próżno szukać w nowym budownictwie. (...)
58 380 20...
58 380 20 17