dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Rumia - Lista ogłoszeń

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

723 800 zł65,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Te komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone jest w kameralnym budynku, w spokojnej części Rumi gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,27 m² 9 732,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy na prezentację słonecznego dwupokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym w Rumi przy ulicy Saperów. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z ogródkiem! Idealne mieszkanie dla singla: - oddzielna kuchnia - pełne wyposażenie w agd: lodówka, piekarnik, płyta ind. zmywarka - ustawny pokój z wyjściem do ogródka Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43,30 m² 34,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2 mieszkania w nowym budynku 6-mieszkaniowym odebranym w ubiegłym roku. 3 mieszkania zostały już wynajęte. Wynajem tylko okazjonalny, dla pracujących i niepalących par lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 750 zł27,40 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 27,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Filtrowej w Rumi. Idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jeziornej w Rumi. Osiedle: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 167 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

____piękny zakątek nad Bałtykiem! ___rumia! __dębogórze-Wybudowanie Piętro domu na sprzedaż! Przy ul. Dębogórska dom mieszkalny Parter piętro i strych Na 1 piętrze mieszkanie 120m2. na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł103,79 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł93,46 m² 10 582,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja osiedle białe tarasy w Rumi to połączenie komfortu, nowoczesnej architektury oraz jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście - ul. Marszałka Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł51,88 m² 12 509,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,82 m² 11 405,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 78,82 m z prywatnym ogródkiem 20 m , położonego na kameralnym osiedlu Rajskie Zacisze w Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł83,20 m² 8 990,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w samym sercu Rumii, w budynku wybudowanym przez dewelopera Costa. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,64 m² 67,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka w Rumii przy ul. Kosynierów. Mieszkanie składa się z : - otwartej, jasnej w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni, - przestronnego umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Rumia

Rumia,pomorskie

799 000 zł113 m² 7 070,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 23.05.2026 r. Chętnych proszę o kontakt pod   Paulina Miszkiel Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z 2020 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70,70 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowy apartament wielkości 70,7m powierzchni użytkowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze budynku wielorodzinnego z 4 lokalami użytkowymi.Orientacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate prezentuje mieszkanie na wynajem w Rumi przy ul. Partyzantów. Lokalizacja: ul. Partyzantów w Rumi to typowo mieszkalna część miasta z przewagą domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł53,90 m² 9 554,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Umowa przedwstępna 3-pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - całość 545 000 zł. To bardzo dobra propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł36,81 m² 11 953,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje w centrum Rumi - kamienica z klimatem i garażem! Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Szukasz mieszkania z duszą , które łączy spokój z miejską.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53,91 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dla maksymalnie 4 osób - najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy. Dostępne od 1 lipca Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, położone blisko centrum Rumii, pod lasem. Osiedle Jachtowa stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

475 000 zł47,53 m² 9 994 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie, położone w malowniczej części Rumii, tuż przy lesie oraz stacji pkp/skm rumia. Główne atuty: dwa balkony południowa ekspozycji - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,74 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe 40,74m2 z ogródkiem 15m2 Możliwość zrobienia 3 pokoju. Odbiór planowany na I kwartał 2027 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,79m2 na I piętrze, balkon 8m2 odbiór planowany na koniec 2026 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł134,11 m² 6 263,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

779 000 zł65,40 m² 11 911,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

U nas Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, położone w doskonałej lokalizacji - Rumia, ul. Morska. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 720 zł62,40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł113,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona tuż obok Parku Starowiejskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80,26 m² 9 955,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (80,26m2) z dużym tarasem w kameralnej zabudowie! atuty nieruchmości: nowe budownictwo, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł56,81 m² 10 315,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł50,24 m² 9 950,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,20 m² 11 298,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje, 56M2, z ogródkiem, przystań rumia! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł54,83 m² 9 994,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,24 m² 8 937,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie 2 pokojowe po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107,84 m² 7 409,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na - Rumia, ul. Gałczyńskiego Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronne mieszkanie położone w niskim, kameralnym budynku przy ul. Gałczyńskiego w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,60 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z dużym ogrodem w starej Rumi * 2 pokoje oddzielna kuchnia * działka 950 m * ogromny potencjał Na sprzedaż niezależny lokal mieszkalny o powierzchni 49,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł76,60 m² 10 182,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

U nas Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem / Rumia Cena: 780 000 zł Powierzchnia: 76,60 m2 Ogród: 106 m2 Rok budowy: 2010 Wysokość pomieszczeń: 2,54 m Ogrzewanie: gazowe Internet:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 957 zł112,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,54 m² 10 949,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Rumi o powierzchni 77,54m2. Piętro pierwsze, z osobnym wejściem, w kameralnym budynku czteromieszkaniowym z 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł134 m² 8 723,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

<!-startfragment-> Słoneczny dom z ogrodem i kominkiem | Rumia- 15 min do plaży! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej wynoszącej 134,11.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51,93 m² 10 976,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m2, znajdujące się na kameralnym i spokojnym osiedlu w Rumi przy ulicy Jachtowej. To idealna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij