Mieszkanie, ul. Jeziorna
Jeziorna, Rumia, pomorskie
- 749 000 zł
- 60,02 m²
- 12 479,17 zł/m²
Barbara Weiner
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jeziorna
Jeziorna, Rumia, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jeziorna
Zaktualizowane: 15 maja 2026
749 000 zł 60,02 m² 12 479,17 zł/m²
3/4
3
2023
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2023Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 749 000 zł (12 479,17 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 60,02 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Patron Nieruchomości Sp z o.o., zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: CP1804732
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jeziorna, Rumia, wejherowski, pomorskie
Opis nieruchomości
Osiedle Porto Bianco III to doskonała propozycja do zamieszkania i odpoczynku dla osób ceniących sobie spokój, a także idealne miejsce dla aktywnych, którzy cenią sobie komfort i wygodę mieszkania wśród piękna natury, a jednocześnie chcą być blisko centrum.
Inwestycja zlokalizowana jest w dobrze rozwiniętej infrastrukturze.
W najbliższym otoczeniu znajduje się Centrum Handlowe Port Rumia, Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, Agata Meble. (...)