dowolna

Mieszkania z aneksem Rumia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

723 800 zł65,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Te komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone jest w kameralnym budynku, w spokojnej części Rumi gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł62,15 m² 10 619,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kupujący nie placi prowizji! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu - zakup możliwy dla obywateli spoza uni europejskiej. Rumia - janowo Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jest 3 pokojowe atrakcyjne mieszkanie ( 68 m2) w centrum Rumi mieszczące się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Rumia Park budynek Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41,59 m² 57,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w Rumi Janowo przy ul.Żeglarzy BUDYNEK: Budownictwo z 2022r. Zadbana klatka, zabezpieczona domofonem. Osiedle monitorowane, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł98,62 m² 7 087,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej ok. 98,6 m , położone w Rumi przy ul. Wiązowej -.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł58,65 m² 11 884,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma prywatnymi ogrodami, z własnym miejscem oarkingowym, położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 60m z dodatkowym pokojem.Rumia ul.pomorska Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 60m 2 położone na 4 piętrze, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe | 68,64 M | rumia janowo, ul. Krakowska Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do miasta i natury? To mieszkanie jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43,30 m² 34,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2 mieszkania w nowym budynku 6-mieszkaniowym odebranym w ubiegłym roku. 3 mieszkania zostały już wynajęte. Wynajem tylko okazjonalny, dla pracujących i niepalących par lub.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł70,27 m² 11 996,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,27 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Ostoja w Rumi przy ul. Jeziornej, realizowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi (janowo) przy ul. Krakowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł36,84 m² 12 893,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko W biurze onyx home. Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze kameralnego budynku z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,70 m² 10 882,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Rumia, os. Rumia Park - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana na strzeżonym osiedlu, zrealizowanym przez dewelopera Semeko. Unikalny projekt lokalu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł55,28 m² 12 282,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na styku rumi I redy - komfort, styl I przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,78 m2 z przynależną komórką lokatorską - 2,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jeziornej w Rumi. Osiedle: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł49,72 m² 11 765,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi Opis mieszkania: na sprzedaż nowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł81,03 m² 8 379,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 81,03m2 Planowana data odbioru mieszkania to Wrzesień 2026r. Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką przy Błoniach Janowskich Wynajmę komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 167 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

____piękny zakątek nad Bałtykiem! ___rumia! __dębogórze-Wybudowanie Piętro domu na sprzedaż! Przy ul. Dębogórska dom mieszkalny Parter piętro i strych Na 1 piętrze mieszkanie 120m2. na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,03 m² 11 809,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,03 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, w prestiżowej lokalizacji Osiedle Królewskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł103,79 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

520 000 zł51,62 m² 10 073,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 m , położone w nowoczesnej inwestycji Młoda Rumia przy ul. Jeziornej. Lokal posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,82 m² 11 405,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 78,82 m z prywatnym ogródkiem 20 m , położonego na kameralnym osiedlu Rajskie Zacisze w Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,02 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Porto Bianco III to doskonała propozycja do zamieszkania i odpoczynku dla osób ceniących sobie spokój, a także idealne miejsce dla aktywnych, którzy cenią sobie komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł83,20 m² 8 990,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w samym sercu Rumii, w budynku wybudowanym przez dewelopera Costa. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,54 m² 10 880,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe położone w Rumi w zadbanym budynku i na terenie ogrodzonym. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł35 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe (33 m2) mieszkanie z balkonem przy ul. Krakowskiej w Rumii Mieszkanie na III p. składa się z: salonu - sofa, stolik kawowy, szafka pod tv, szafa. Aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Rumia

Rumia,pomorskie

799 000 zł113 m² 7 070,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 23.05.2026 r. Chętnych proszę o kontakt pod   Paulina Miszkiel Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z 2020 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 698 zł38,05 m² 11 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na granicy Rumi i Gdyni - idealne połączenie spokoju i miejskiego tempa życia. Mieszkanie znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Rumia

Rumia,pomorskie

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

465 266 zł42,49 m² 10 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 312 zł35,32 m² 11 022,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70,70 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowy apartament wielkości 70,7m powierzchni użytkowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze budynku wielorodzinnego z 4 lokalami użytkowymi.Orientacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 188 zł31,56 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Rumia. Nieruchomość o powierzchni 31,56 m to idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł53,90 m² 9 554,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Umowa przedwstępna 3-pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - całość 545 000 zł. To bardzo dobra propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł35,76 m² 10 906,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,76 m2, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 031 zł38,09 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Rumia Janowo Oferuję nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rumia Janowo, przy ul. Błoń Janowskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia termin odbioru: czerwiec 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 172 zł53,11 m² 10 151,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,11 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji w Rumi, bezpośrednio przy Błoniach Janowskich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczny lokal, bardzo dobrze skomunikowany z aglomeracją miejską, z dodatkowym atutem w postaci niskich opłat. Lokalizacja: mieszkanie.