dowolna

Domy do remontu Rumia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 079 000 zł100 m² 10 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

NA sprzedaż połowa domu W zabudowie bliźniaczej Z garażem blaszanym I tarasem - rumia! lokalizacja: świetna lokalizacja, zielona okolica, idealna dla rodzin z dziećmi. W kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł250 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom dwulokalowy o łącznej powierzchni użytkowej 167, 81 m . Położony jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 547 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum Rumi z lokalem usługowym z długoletnim najemcą. W przyziemiu znajduje się lokal usługowy o pow. ok. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycjnym! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 220 m2 (użytkowej 166m2), działka 362 m2, położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38,20 m² 9 921,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! dom W spokojnej części rumii - idealny dla tych którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł240 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, a może nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w Rumii przy ul. Zielarskiej to propozycja, która daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wynajęcia o pow.250m2 w Rumi. Dom składa się z czterech kondygnacji. Podpiwniczenie zaadaptowane na pokoje z łazienką z trzema kabinami prysznicowymi i kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł205 m² 2 919,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Na sprzedaż dom do remontu w bardzo ładnej i dogodnej lokalizacji, na atrakcyjnej działce pod lasem. Powierzchnia całkowita budynku 205,53 m2, pow. użytkowa 102,43m2. - 5 pokoi, kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący mieszkalno-usługowy w sercu Rumii na ul. Tatrzańskiej Dom idealny dla dużej rodziny, dwóch rodzin (osobne wejścia) lub jako inwestycja pod wynajem pracowniczy, biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł168 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Tylko U nas atuty: - willowa okolica - salon, kuchnia, 3 sypialnie (możliwość przeniesienia kuchni w formie aneksu do salonu i zaadaptowania kuchni na kolejny pokój) - szybkie wydanie - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

349 000 zł124 m² 2 821,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny położony na piętrze domu wielorodzinnego w ścisłym centrum Rumi. Powierzchnia: 123,68 m2 W skład lokalu wchodzą: * 4 ustawne pokoje *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

899 000 zł220 m² 4 086 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 395 000 zł204 m² 6 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego ul. Cyprysowa, 84-230 Rumia Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej w Rumi. Idealny dla rodziny, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Rumia,pomorskie

739 000 zł185 m² 3 999,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

dla biura! Nowa, niższa cena :) lokalizacja: na sprzedaż duży dom wolnostojący o ogromnym potencjale, położony w jednej z najspokojniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Rumi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzywe Koło

Rumia,pomorskie

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący w Rumii, posadowiony na działce o pow. 1136m2. Nieruchomość wybudowana w roku 1993, składająca się z parteru, piętra i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Rumia,pomorskie

380 000 zł150 m² 2 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom do generalnego remontu w dobrej cenie z dużym potencjałem pod kwatery pracownicze! Dom składa się z podpiwniczenia z częścią garażową, które może stanowić zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Szmelta,Rumia

1 099 000 zł236 m² 4 666,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedmiotem oferty jest słoneczny, solidnie zbudowany dom wielorodzinny (cegła+pustak) z dużą działką o powierzchni 848m2, położony w Rumii w dzielnicy Szmelta z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skarpowa

Rumia,pomorskie

989 000 zł270 m² 3 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom z trzema mieszkaniami do własnej aranżacji! Malownicza okolica w pobliżu lasu zapewnia doskonałe warunki dla miłośników natury. Jednocześnie bliskość komunikacji miejskiej umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Szmelta,Rumia

1 179 000 zł236 m² 5 006,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Rumia,pomorskie

620 000 zł98 m² 6 331,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w rumi przy ul. Kopernika. Dom bliźniak z 3 kondygnacjami oraz balkonem. Wyżej wymieniony dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Janowo,Rumia

750 000 zł254 m² 2 954,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Dom dla dużej rodziny z możliwością wydzielenia dwóch mieszkań Atuty: - możliwość wydzielenia 2 niezależnych mieszkań, - budynek gospodarczy oraz garaż - duży zadbany ogród, - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Rumia,pomorskie

799 000 zł210 m² 3 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:455 m²

Wyjątkowa oferta! Dom w sercu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rumi. W otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej, dzięki czemu jest to miejsce bardzo urokliwe, zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Migały

Rumia,pomorskie

799 000 zł100 m² 7 954,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 100,45 m2 znajdujący się w doskonałej części miasta Rumia. Lokalizacja zapewnia nam dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Rumia,pomorskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tysiąclecia

Rumia,pomorskie

799 000 zł218 m² 3 665,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż Dom wolnostojący- rumia ul Tysiąclecia. Największe Atuty Nieruchomości: funkcjonalność i przestrzeń - dom o powierzchni 218 m , trzy kondygnacje, 7 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Rumia,pomorskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Szmelta,Rumia

1 179 000 zł236 m² 5 006,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Migały

Rumia,pomorskie

899 000 zł100 m² 8 949,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Rumia,pomorskie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalno usługowy do własnej aranżacji. Dom jest w stanie wymagającym kapitalnego remontu, co daje przyszłym właścicielom możliwość stworzenia wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

999 000 zł194 m² 5 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:295 m²

To doskonała okazja dla inwestorów oraz osób prywatnych poszukujących elastycznej i dochodowej inwestycji! Budynek z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi i użytkowymi, który oferuje liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Stara Rumia,Rumia

1 040 000 zł185 m² 5 628,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący w Rumi w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy - Stara Rumia, w otoczeniu zieleni. Jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gałczyńskiego

Lotnisko,Rumia

3 899 001 zł403 m² 9 675,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:561 m²