dowolna

Domy z poddaszem Rumia - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom z ogromnym potencjałem | spokojna część Rumi | bardzo dobra komunikacja lokalizacja: rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje stając się coraz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | ostani szereg skrajny | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł203,80 m² 6 373,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Tylko U nas! Funkcjonalny dom z układem półpięter, tarasem, balkonem i klimatyzacją - idealny do życia, z możliwością wynajmu lub prowadzenia działalności. Działka 434.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przestronny dom szeregowy z ogrodem | wysoki standard | garaż | poddasze do aranżacji! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Żurawia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł99 m² 9 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom w zabudowie szeregowej z 2011 roku o powierzchni 99 m2 (powierzchnia po podłodze ok 110 m2 ) 4 pokoje z możliwością łatwego przerobienia na 5 pokoi. Gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży pięknie urządzonego domu z ogródkiem w zabudowie segmentowej, położonego w Rumii przy ul. Morelowej, charakteryzującego się niskimi kosztami utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w Rumii, idealny zarówno dla jednej lub dwóch rodzin, jak również dla osób planujących połączenie funkcji mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 120 m2 (135 m2 powierzchni całkowitej), znajdujący się w Rumi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

859 000 zł120 m² 7 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący o powierzchni około 120 m , usytuowany w Rumi, w cenionej dzielnicy Stara Rumia. Nieruchomość znajduje się na łatwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 800 zł136,44 m² 7 459,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł164,11 m² 5 423,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom szeregowy z ogrodem i garażem w inwestycji w centrum Rumi Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment w nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Atuty nieruchomości Witryna od strony ulicy, idealna pod gabinet, biuro, salon beauty, kancelarię lub usługi. Dwa w pełni niezależne poziomy, umożliwiające jednoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł113,40 m² 7 927,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: premiera przedsprzedażowa - "domy przy Modrzewiowej" opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej, po odbiorach, stan deweloperski - dostępny od zaraz lokal G1 lokalizacja Inwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130,95 m² 8 018,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy na prezentację trzypoziomowego budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego na kameralnym i zadbanym osiedlu w Rumi przy ulicy Herberta. Lokalizacja Rumia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118,14 m² 7 017,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Osiedle domów Zapolskiej 12 w Rumi to idealny adres dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł138,10 m² 10 499,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Oferta dostępna wyłaczniew polska nieruchomości! Prezentujemy Państwu luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 138,10 m2 w Rumia, posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł110,38 m² 8 144,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house nowość premiera nowej inwestycji Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni użytkowej 110,38 m (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł234,20 m² 6 660,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa oferta w Pepper House. Dwulokalowy dom wolnostojący - bliźniak o nierównych połówkach, odrębne wejścia. i odrębne bramy wjazdowe na posesję. Unikatowy projekt, który sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł600 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w Rumii Jest świetną prosperującą gotową inwestycją. Aktualnie - wszystkie dziesięć mieszkań jest wynajęte. O K O L.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

996 200 zł136,44 m² 7 301,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 134,11 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumii. Nieruchomość jest 3-kondygnacyjna, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej! 0% - prowizji od kupującego! lokalizacja: inwestycja żurawia łąka znajduje się w Rumi przy ul. Partyzantów. Jak sama nazwa wskazuje domy usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Rumia to dynamicznie rozwijające się miasto w województwie pomorskim, położone na pograniczu Trójmiasta, tuż przy granicy z Gdynią. Liczy około 50 tysięcy mieszkańców i wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł150,10 m² 7 588,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom inwestycyjny Rumia Janowo | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł141,83 m² 7 029,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej ponad 140m2 , położony w spokojnej części Rumii, z dobrym dojazdem do Trójmiasta. Układ pomieszczeń: -Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi ul Czarnieckiego. Dom o powierzchni całkowitej 200m2, użytkowej 158,40m2, posadowiony na działce 575m2. Budynek z 2012 roku z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł257,07 m² 3 695,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w Rumi - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,07 m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł381 m² 3 937,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom z niezależnym apartamentem, idealny dla 2 rodzin lub inwestycji Rumia, ul. Jagodowa obejrzyj filmik - portal ogranicza ilość zdjęć! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamknięte osiedle domów w zabudowie szeregowej w Rumii. Doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, punktów usługowych, szkoły i przedszkola. Domy dwupoziomowe, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Nowość tylko W mio casa! Zapraszamy do odkrycia luksusu w każdym detalu tego wyjątkowego domu, położonego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w miejscowości Rumia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Dom: powierzchnia całkowita ok 150m/2 natomiast powierzchnia użytkowa domu to 134,34m/2 Parter: - salon z wyjściem na taras i kameralny ogródek; - w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

1 491 000 zł160 m² 9 318,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:774 m²

Podpisana umowa przedwstępna-Dom jednorodzinny wolnostojący, zlokalizowany w atrakcyjnej części Rumii ul. Pułaskiego 9, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz kameralnej wielorodzinnej (do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł185,54 m² 5 281,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 952 zł104,68 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej, planowany odbiór marzec/kwiecień 2026, stan deweloperski lokal 30a/2 dom Mieszkanie o pow. 104,68m2 usytuowane w środkowej części szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł282 m² 4 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne i jasne wnętrza - zabudowa kuchenna wysokiej jakości - dwa niezależne wejścia - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł408 m² 4 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Rumia | 279 m | działka 810 m Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Rumia przy ul. Wita Stwosza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł84,50 m² 13 597,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 84,5 m , usytuowany na działce o powierzchni 330 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł108 m² 8 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 4-pokojowa nieruchomość, położona na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu w Rumi przy ul. Torfowej. Idealna dla rodzin oraz osób ceniących spokój i funkcjonalność.