dowolna

Domy umeblowane Rumia - Oferty sprzedaży i wynajmu

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

1 240 000 zł240 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:233 m²

Trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej (pow. Użytkowa 170m2) na działce o pow. 233m2 w Rumi. Opis domu: dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 1999 roku, zamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł298,99 m² 8 023,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczne transakcje. Cena 2399 000 zł Pow. całkowita - 298,99m2 Pow. użytkowa - 199,05m2 Pow. działki - 468 m2 Opiekun oferty

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł195,03 m² 8 152,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Stylowy dom w sercu Rumi. Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 195,03m oraz użytkowej 131,88m , położony na działce 425 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł162 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Przepiękny rodzinny dom W sercu rumi janowo, szybkie wydanie oferta dostępna tylko W naszym biurze lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi dzielnicy Janowo, przy ul. Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Szmelta,Rumia

2 190 000 zł240 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom w Rumi w otulinie lasu w dzielnicy Szmelta. Dom wykonany z bardzo wysokich jakościowo materiałów z dużą dbałością o szczegóły. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

2 450 000 zł217 m² 11 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowa Atrakcyjna cena tylko do końca miesiąca! Komfortowy dom położony w spokojnej okolicy w Rumi, przy ul. Kwiatowej. Dom o użytkowej powierzchni 217,34m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Abrahama

Rumia,pomorskie

849 000 zł112 m² 7 580,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Na sprzedaż stylowa połowa bliźniaka w sercu Rumi - wysoki standard, gotowy do zamieszkania Oferowana jest połowa bliźniaka, stanowiąca 1/2 udziałów w całej nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Dom na sprzedaż - Rumia, ul. Kwiatowa Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baczyńskiego

Rumia,pomorskie

2 100 000 zł195 m² 10 785,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - na przeciwko domu tereny zielone, plac zabaw oraz boisko, - starannie zagospodarowany ogród z wysoką zielenią zapewnia kameralność i naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała Rzeka,Rumia

1 050 000 zł110 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi, położony przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury. Dom o powierzchni całkowitej 110m2, użytkowej 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Janowo,Rumia

1 330 000 zł165 m² 8 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni ok.165 m2 posadowiony na działce o powierzchni 799 m2. Atuty nieruchomości: - kominek z płaszczem wodnym i dwufunkcyjny piec gazowy, - sauna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sychty

Rumia,pomorskie

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Atrakcyjna oferta! Komfortowy dom w spokojnej okolicy w Rumi położony przy ul. ks. Sychty - przestronny, funkcjonalny, w doskonałej lokalizacji! Dom wolnostojący położony w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysowa

Rumia,pomorskie

1 750 000 zł223 m² 7 847,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

U nas Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, który łączy komfort, prestiż oraz bliskość natury z doskonałą lokalizacją. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Biała Rzeka,Rumia

1 230 000 zł169 m² 7 278,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:147 m²

NA sprzedaż duży 7 - pokojowy dom szeregowy Z ogródkiem I garażem - rumia! Wyjątkowy dom stworzony z myślą o rodzinie, która szuka harmonii między komfortem, funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

349 000 zł124 m² 2 821,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny położony na piętrze domu wielorodzinnego w ścisłym centrum Rumi. Powierzchnia: 123,68 m2 W skład lokalu wchodzą: * 4 ustawne pokoje *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

899 000 zł220 m² 4 086 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycjnym! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 220 m2 (użytkowej 166m2), działka 362 m2, położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marzanny

Rumia,pomorskie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Rumi - wysoki standard, garaż, spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony na działce 550 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 395 000 zł204 m² 6 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego ul. Cyprysowa, 84-230 Rumia Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej w Rumi. Idealny dla rodziny, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rumia,pomorskie

1 799 000 zł133 m² 13 546,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Zadzwoń i zapytaj o wirtualny spacer, z opcją łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Janowo,Rumia

5 500 zł178 m² 30,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 m²

Tylko U nas! Na wynajem przestronny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni ok.180 m , położony przy ul. Filtrowej w Rumi. Nieruchomość idealna pod kwaterę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wyspiańskiego

Rumia,pomorskie

1 059 000 zł210 m² 5 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przestronny dom w Rumi - komfortowa lokalizacja, duży ogród, wyjątkowy potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży skrajnego segmentu szeregowca położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Rumia,pomorskie

1 580 000 zł488 m² 3 235,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:673 m²

Bez prowizji od kupującego Lokal usługowo-produkcyjny z dużym potencjałem wraz z komfortowym mieszkaniem i działką. Lokalizacja: dom znajduje się w Rumi na ulicy Zakopiańskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Derdowskiego

Rumia,pomorskie

799 000 zł93 m² 8 591,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:561 m²

Oferta dostępna tylko w gaudium. Przedmiotem oferty jest kameralny dom wolnostojący w Rumi przy ul. Derdowskiego. Wszystkie zdjęcia oferty (17) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Szmelta,Rumia

3 770 000 zł320 m² 11 781,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 280 m2 usytuowany na dużej działce 1350 m2, znajdujący się w malowniczej części Rumi - Szmelta. Okolica zachwyca pięknymi widokami na las, rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Stara Rumia,Rumia

950 000 zł183 m² 5 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części miasta Rumia - Stara Rumia. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o dwóch niezależnych lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

2 399 000 zł576 m² 4 165,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:870 m²

Rezerwacja oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji- cena 2399 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 749 000 zł241 m² 7 261,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Rumia | Dom wolnostojący 240,85 m | 6 pomieszczeń + garaż | Smart Home I W zielonej części Rumi Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Rumia,pomorskie

1 659 000 zł313 m² 5 300,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji - komfort, przestrzeń i natura Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 313 m (użytkowa 245,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ceynowy

Rumia,pomorskie

1 890 000 zł251 m² 7 529,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:289 m²

U nas Na sprzedaż dom bezczynszowy, rumia Cena: 1 890 000 zł (poniżej 8.000 zł/m2!) Powierzchnia całkowita: 227 m2 + części wspólne (24 m2) Działka: 289 m2 Rok budowy: 2007 Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 799 000 zł241 m² 7 469,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Rumi nieopodal Parku Handlowego Auchan. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego i skm. W pobliżu znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 250 m2 (użytkowa 170 m2), położony w Rumi, w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Szmelta,Rumia

3 550 000 zł450 m² 7 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 450 m2 usytuowany na dużej działce ok. 3500 m2, znajdujący się w malowniczej części Rumi - Szmelta. Okolica zachwyca pięknymi widokami na las, rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

880 000 zł76 m² 11 575,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:76 m²

Oferta tylko w biurze mio casa Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 76,02 m , zlokalizowany w prężnie rozwijającej się miejscowości Rumia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Lotnisko,Rumia

510 000 zł77 m² 6 623,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:165 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Rumii , składająca się z: - działki gruntowej o pow. 165 m2 - budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolno.