dowolna

Domy Rumia – Oferty sprzedaży i najmu domów na Pomorzu

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:537 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 120 m , położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Nowość tylko W mio casa! Zapraszamy do odkrycia luksusu w każdym detalu tego wyjątkowego domu, położonego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w miejscowości Rumia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł113,40 m² 7 927,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: premiera przedsprzedażowa - "domy przy Modrzewiowej" opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej, po odbiorach, stan deweloperski - dostępny od zaraz lokal G1 lokalizacja Inwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Rumia to dynamicznie rozwijające się miasto w województwie pomorskim, położone na pograniczu Trójmiasta, tuż przy granicy z Gdynią. Liczy około 50 tysięcy mieszkańców i wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

180 m powierzchni całkowitej (160 m mieszkalnej) - idealne dla rodziny! największe atuty - Salon z kominkiem i wyjściem na taras otoczony drzewami - Użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł240 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, a może nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w Rumii przy ul. Zielarskiej to propozycja, która daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł134 m² 7 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77,24 m² 8 933,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stylowy parter domu przy ul. Cegielnianej w Rumi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł220 m² 13 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny, elegancki dom w Rumi- idealny dla osób poszukujących nieruchomości łączącej domowy azyl, z oddzielną przestrzenią do prowadzenia przedsiębiorstwa. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 999 zł106 m² 6 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesne domy szeregowe na Osiedlu Czereśniowym w Rumii - idealne dla Twojej rodziny! Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł110,38 m² 8 144,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house nowość premiera nowej inwestycji Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni użytkowej 110,38 m (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł234,20 m² 6 660,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa oferta w Pepper House. Dwulokalowy dom wolnostojący - bliźniak o nierównych połówkach, odrębne wejścia. i odrębne bramy wjazdowe na posesję. Unikatowy projekt, który sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł598 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż Dwa nowoczesne budynki mieszkalne podzielone na 15 nowych, wynajętych mieszkań które zostały wybudowane w 2023 roku w Rumii przy ul. Derdowskiego - gotowa inwestycja! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł205 m² 2 919,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Na sprzedaż dom do remontu w bardzo ładnej i dogodnej lokalizacji, na atrakcyjnej działce pod lasem. Powierzchnia całkowita budynku 205,53 m2, pow. użytkowa 102,43m2. - 5 pokoi, kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House! Atuty nieruchomości: solidna, powojenna konstrukcja znana z wyjątkowej trwałości Ocieplenie styropianem 10 cm realne oszczędności na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł119 m² 6 966,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:89 m²

Nowoczesny dom idealny dla Twojej rodziny To propozycja dla osób ceniących funkcjonalność, która realnie ułatwia życie. Dom łączy przestronną strefę wspólną z zacisznym piętrem, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż dom z 3 niezależnymi mieszkaniami - Rumia, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż atrakcyjny dom po gruntownym remoncie przeprowadzonym w 2021 roku, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 134,11 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumii. Nieruchomość jest 3-kondygnacyjna, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej! 0% - prowizji od kupującego! lokalizacja: inwestycja żurawia łąka znajduje się w Rumi przy ul. Partyzantów. Jak sama nazwa wskazuje domy usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł440 m² 6 815,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:687 m²

Na sprzedaż duży dom, przeznaczony na działalność hotelową/villa z pokojami na wynajem. Świetny punkt przy trasie S6, blisko centrum handlowego oraz doskonały dojazd w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi ul Czarnieckiego. Dom o powierzchni całkowitej 200m2, użytkowej 158,40m2, posadowiony na działce 575m2. Budynek z 2012 roku z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł257,07 m² 3 695,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w Rumi - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,07 m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł381 m² 3 937,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom z niezależnym apartamentem, idealny dla 2 rodzin lub inwestycji Rumia, ul. Jagodowa obejrzyj filmik - portal ogranicza ilość zdjęć! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł282 m² 4 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne i jasne wnętrza - zabudowa kuchenna wysokiej jakości - dwa niezależne wejścia - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

530 700 zł52 m² 10 205,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 127 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Szmelta,Rumia

2 190 000 zł240 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom w Rumi w otulinie lasu w dzielnicy Szmelta. Dom wykonany z bardzo wysokich jakościowo materiałów z dużą dbałością o szczegóły. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

820 000 zł134 m² 6 114,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | 11 domów | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy 7 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

2 450 000 zł217 m² 11 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowa Atrakcyjna cena tylko do końca miesiąca! Komfortowy dom położony w spokojnej okolicy w Rumi, przy ul. Kwiatowej. Dom o użytkowej powierzchni 217,34m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Abrahama

Rumia,pomorskie

849 000 zł112 m² 7 580,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Na sprzedaż stylowa połowa bliźniaka w sercu Rumi - wysoki standard, gotowy do zamieszkania Oferowana jest połowa bliźniaka, stanowiąca 1/2 udziałów w całej nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Dom na sprzedaż - Rumia, ul. Kwiatowa Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baczyńskiego

Rumia,pomorskie

2 100 000 zł195 m² 10 785,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - na przeciwko domu tereny zielone, plac zabaw oraz boisko, - starannie zagospodarowany ogród z wysoką zielenią zapewnia kameralność i naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała Rzeka,Rumia

1 050 000 zł110 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi, położony przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury. Dom o powierzchni całkowitej 110m2, użytkowej 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Janowo,Rumia

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Janowo,Rumia

1 330 000 zł165 m² 8 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni ok.165 m2 posadowiony na działce o powierzchni 799 m2. Atuty nieruchomości: - kominek z płaszczem wodnym i dwufunkcyjny piec gazowy, - sauna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nagietkowa

Rumia,pomorskie

1 200 000 zł465 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nagietkowa

Rumia,pomorskie

1 300 000 zł483 m² 2 692,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²