cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Rumia - Oferty sprzedaży działek
48 ogłoszeń
Od najnowszych
48 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
699 000 zł2 232 m² 313,17 zł/m²
399 000 zł312 m² 1 278,85 zł/m²
Lista ogłoszeń
48 000 zł300 m² 160 zł/m²
555 190 zł941 m² 590 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
5 000 000 zł5 800 m² 862,07 zł/m²
432 800 zł541 m² 800 zł/m²
876 800 zł2 192 m² 400 zł/m²
1 900 000 zł7 787 m² 244 zł/m²
2 990 000 zł6 817 m² 438,61 zł/m²
945 000 zł2 100 m² 450 zł/m²
2 600 000 zł8 016 m² 324,35 zł/m²
579 000 zł582 m² 994,85 zł/m²
379 000 zł493 m² 768,76 zł/m²
1 399 900 zł780 m² 1 794,74 zł/m²
1 449 000 zł2 209 m² 655,95 zł/m²
2 600 000 zł8 100 m² 320,99 zł/m²
389 000 zł272 m² 1 430,15 zł/m²
1 936 500 zł2 582 m² 750 zł/m²
300 310 zł509 m² 590 zł/m²
1 950 000 zł13 000 m² 150 zł/m²
370 000 zł272 m² 1 360,29 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
1 700 000 zł1 540 m² 1 103,90 zł/m²
Działka Rumia
Zagórze,Rumia
886 000 zł1 772 m² 500 zł/m²
850 000 zł841 m² 1 010,70 zł/m²
Działka Rumia
Rumia,pomorskie
21 438 000 zł71 460 m² 300 zł/m²
1 399 000 zł1 191 m² 1 174,64 zł/m²
439 000 zł541 m² 811,46 zł/m²
1 350 000 zł977 m² 1 381,78 zł/m²
865 766 zł1 334 m² 649 zł/m²
890 000 zł2 500 m² 356 zł/m²
579 000 zł878 m² 659,45 zł/m²
1 099 000 zł5 000 m² 219,80 zł/m²
1 490 000 zł2 935 m² 508 zł/m²
2 600 000 zł8 016 m² 324,35 zł/m²
699 000 zł939 m² 744,41 zł/m²
599 000 zł501 m² 1 195,61 zł/m²
579 000 zł582 m² 994,85 zł/m²
2 829 000 zł5 658 m² 500 zł/m²
3 000 000 zł6 454 m² 464,83 zł/m²
550 000 zł786 m² 699,75 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Rumia
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2