dowolna

Mieszkania z aneksem Rumia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Janowo,Rumia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - rumia janowo, ul. Dębogórska (osiedle królewskie) Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Janowo,Rumia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty są przytulne 2 Pokoje o powierzchni 44m2, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w Rumi, przy ul. Błoń Janowskich W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z dużym tarasem, rumia, ul. Jęczmienna, osiedle Vella Park Na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 45 m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - piękny widok, - 13 minut pieszo na skm Rumia-Janowo, - ekspozycja południowo-zachodnia (słoneczne), - nowoczesne i kameralne Osiedle Królewskie z 2020r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

559 000 zł47 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Rumi przy ul. Jeziornej, która łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz wyjątkową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

429 000 zł45 m² 9 514,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru ostatnie mieszkanie na parterze W tej inwestycji - mieszkanie W stanie deweloperskim, do własnej aranżacji - mamy także inne oferty W tej inwestycji , zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

659 000 zł61 m² 10 789,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

675 000 zł62 m² 10 968,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

515 000 zł47 m² 10 978,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

729 000 zł62 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

489 900 zł45 m² 10 920,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadbane 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie w niskim budynku z 2007 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu w Rumii, jednak z pełną infrastrukturą, komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Biała Rzeka,Rumia

399 000 zł51 m² 7 799,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie W zabudowie szeregowej Kameralne ogrodzone osiedle | Miejsce parkingowe | Balkon | Komfortowy i funkcjonalny układ ***** rozkład pomieszczeń: poziom 0: * Korytarz + klatka schodowa (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

415 000 zł44 m² 9 464,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

519 000 zł55 m² 9 363,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

399 000 zł41 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

806 544 zł75 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - Rumia, ul. Błoń Janowskich Atrakcyjne ceny | Bez prowizji | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

405 000 zł42 m² 9 569,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

459 000 zł46 m² 9 989,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 651,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

845 000 zł88 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z imponującym ponad 31m2 balkonem na 4 piętrze! 88,03m2 mieszkanie. Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oferujemy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rumia,pomorskie

379 000 zł32 m² 11 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w Rumi o powierzchni 32,18m2, położone na pierwszym piętrze w budynku z 2019 roku. Kawalerka zadbana, gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 123,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rumia,pomorskie

419 000 zł41 m² 10 194,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

! nowa oferta w Mio Casa! Zachęcam do zapoznania się z ofertą przyjemnego i ustawnego mieszkania w kameralnej okolicy Rumi! Atuty nieruchomości: lokalizacja - to znaczący atut tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 757 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia odbiór na zaraz! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne nawet dla najbardziej wymagającego klienta! Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi o pow.48m2 wykończone w wysokim standardzie! Mieszkanie znajduję się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

725 000 zł60 m² 12 162,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

463 000 zł46 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne czteropokojowe mieszkanie, w świeżo wybudowanym budynku o powierzchni 75m2 Składa się z: salon z wyjściem na duży balkon 3 sypialnie aneks kuchenny łazienka duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 200 zł34 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Rumi ul Jeziorna 7. Powierzchnia 34,04m2, czwarte piętro z windą w budynku z 2023 roku. Gotowe do wprowadzenia z szybkim terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

650 000 zł70 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania z dwoma balkonami położonego w kameralnym dwupiętrowym budynku w Rumi przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 300 zł43 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna i sprawdzona transakcja! - poleć nas innym I zyskaj - Opiekun oferty: przemek tel. Do wynajęcia: 2-pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

495 000 zł42 m² 11 763,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w Rumi przy ul. Dębogórskiej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

1 050 000 zł88 m² 11 910,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w czterokondygnacyjnym budynku, wykończone w wysokim standardzie, ostatni poziom, cztery mieszkania na klatce, zagospodarowany 30 metrowy taras, szerokie miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia