dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Rumia - Lista ogłoszeń

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w świetnej lokalizacji! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Torowej, w świetnie skomunikowanej części miasta. Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Janowo,Rumia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w Rumi gotowe do zamieszkania! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie w Rumi przy ul. Żeglarzy 33a to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Stara Rumia,Rumia

699 000 zł104 m² 6 721 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Navigat! Mieszkanie zlokalizowane jest w Rumi w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych między tz. Stara Rumia, a Lotniskiem. Wymarzone miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego

Rumia,pomorskie

819 000 zł100 m² 8 165,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem | w pełni umeblowane | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca wygodę mieszkania w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Biała Rzeka,Rumia

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż trzypokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Biała Rzeka w Rumii. Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rumia,pomorskie

879 000 zł98 m² 8 969,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 98 m2, znajdujące się w prężnie rozwijającej się miejscowości Rumia, zaledwie kilka minut od granicy z Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rumia

Rumia,pomorskie

469 999 zł113 m² 4 159,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 98 m , plus piwnica - razem 113 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu. Posiada balkon, piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

699 000 zł87 m² 8 077,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Rumi przy ul. Dereniowej. Powstająca nieruchomość, to budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Janowo,Rumia

1 800 zł48 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 47,6 m , położone w doskonałej lokalizacji - Rumia Janowo. Mieszkanie przeznaczone jest na długoterminowy, spokojny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Rumia,pomorskie

599 000 zł50 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Rumi przy ul. Janowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Rumia

519 000 zł56 m² 9 321,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Towarowej w Rumi. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia oraz łazienka, - powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Biała Rzeka,Rumia

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rumia,pomorskie

465 000 zł46 m² 10 163,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Rumi o powierzchni 45,75m2, położone na parterze. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia. Z balkonu zejście do ogródka. Teren posesji ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Rumia,pomorskie

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Parter domu z ogrodem i garażem! 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.85m2 w Rumi. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu na parterze. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

999 000 zł104 m² 9 625,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

559 000 zł79 m² 7 076 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Rumi - ul. Jałowcowa Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania położonego w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

455 000 zł54 m² 8 425,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w Rumi. Nieruchomość: - salon z aneksem kuchennym - Łazienka - Korytarz - Sypialnia - Ogródek Bardzo niskie opłaty Opomiarowane indywidualnie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Rumia,pomorskie

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis nieruchomości: przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z loggią, komórką lokatorską i dostępem do ogródka | Rumia, ul. Wileńska Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Rumia,pomorskie

499 900 zł54 m² 9 257,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami - ul. Dunikowskiego, rumia Pierwsze lokale do odbioru już wiosną 2026! Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

525 000 zł46 m² 11 508,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,62 m , w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego budynku zrealizowanego przez Euro-Styl. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

935 000 zł97 m² 9 609 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

779 000 zł65 m² 11 911,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

U nas Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, położone w doskonałej lokalizacji - Rumia, ul. Morska. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Rumia,pomorskie

609 000 zł50 m² 12 131,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

2 200 zł44 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne dwu pokojowe mieszkanie na wynajem. Nowoczesne, umeblowane i wyposażone w sprzęt w wysokim standardzie. Dobra lokalizacja, cicha, spokojna, czysta, w sąsiedztwie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdyńska

Rumia,pomorskie

580 000 zł52 m² 11 251,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,55 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, przy ul. Gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Janowo,Rumia

485 000 zł37 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m2 w Rumi, janowo. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2010 roku. To propozycja idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

895 000 zł106 m² 8 404,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest Rumi przy ulicy Dębogórskiej. To doskonałe miejsce dla osób ceniących wygodę miejskiego życia z ciszą i zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Rumia,pomorskie

769 000 zł102 m² 7 543,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - nowy dom szeregowy w Rumi (2024 r.) | Gotowy do zamieszkania! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu szeregowego z 2024 roku, zlokalizowanego na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku wybudowanego przez renomowanego dewelopera "sierzbud". Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Katowicka

Janowo,Rumia

1 950 zł20 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulny, funkcjonalny lokal o powierzchni 20,50 m2, położony w kameralnej i spokojnej części Rumi Janowo. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdyńska

Rumia,pomorskie

580 000 zł49 m² 11 743,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 49,39 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Gdyńskiej w Rumi. To mieszkanie zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 743,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Targowa

Rumia,pomorskie

850 000 zł69 m² 12 293,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje z ogrodem Rumia, ul. Targowa Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,14 m2, usytuowane na parterze kameralnego, czterolokalowego budynku przy ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Rumia,pomorskie

490 000 zł43 m² 11 421,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej i cichej części Rumi, na zamkniętym osiedlu przy ul. Słonecznej. Lokal jest gotowy do zamieszkania i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Janowo,Rumia

1 099 000 zł105 m² 10 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków, a zamiast zgiełku miasta słyszysz tylko szum drzew, ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zaledwie 80 metrów od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

799 000 zł82 m² 9 803,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestrzenne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | piwnica i komórka lokatorska | Rumia, ul. Gdańska Na sprzedaż jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Rumia,pomorskie

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie z tarasem i ogrodem | Rumia, ul. Dąbka Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Janowo,Rumia

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne, słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem - Rumia Janowo, ostatnie piętro! Na sprzedaż ustawne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Rumia,pomorskie

875 000 zł100 m² 8 723,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe, z ogródkiem, w kameralnym budynku w Rumi. Powierzchnia: 100,3 m Lokalizacja: kameralny, ogrodzony budynek z zaledwie kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Rumia,pomorskie

489 000 zł49 m² 9 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Rumia, ul. Wałowa Cena mieszkania: 489 000 zł Cena z komórką lokatorską i garażem: 544 000 zł Powierzchnia użytkowa mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

559 000 zł47 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Rumi przy ul. Jeziornej, która łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz wyjątkową lokalizację.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij